Jak ściągać z YouTube? Kompletny Przewodnik od A do Z

6

Click here to load reader

description

Statystyki o których marzy każdy młody przedsiębiorca, zakładający swój portal internetowy. Jednak nie trafiłeś tutaj bez powodu oraz po to, aby czytać jak wspaniały ten serwis jest, ponieważ to wie każdy. Szukasz po prostu rozwiązania na pytanie, jakim jest – Jak ściągać z Youtube? Proponuję, abyś skorzystał z spisu treści, który ułatwi Ci poruszanie się po tym obszernym poradniku. Jak ściągać z Youtube pliki Video w formacie MP4 Jak ściągać z YouTube pliki Audio w formacie MP3 Pozostałe serwisy, które oferują możliwość ściągania filmików z Youtube Podsumowanie, czyli cenne wskazówki oraz porady dotyczące tego Jak ściągać z YouTube

Transcript of Jak ściągać z YouTube? Kompletny Przewodnik od A do Z

Page 1: Jak ściągać z YouTube? Kompletny Przewodnik od A do Z

wirt ualny-wo jo wnik.pl http://wirtualny-wojownik.pl/jak-sciagac-z-youtube/

przez

Jak ściągać z YouTube? Kompletny Przewodnik od A do Z

Created by Simiezzz

YouTube to ponad 6 miliardów godzin wideo oglądane każdego miesiąca, oznacza to prawie godzinędla każdej osoby zamieszkującej Z iemię. Ponad 100 godzin wideo zostaje przesyłane do serwisu co minutę.Youtube to źródło dochodu dla ponad milionów twórców z ponad 30 krajów na całym świecie.Zlokalizowane w 61 krajach, w 61 językach. Trzecia najpopularniejsza strona internetowa wedługrankingu – Alexa.

Statystyki o których marzy każdy młody przedsiębiorca, zakładający swój portal internetowy. Jednak nietraf iłeś tutaj bez powodu oraz po to, aby czytać jak wspaniały ten serwis jest, ponieważ to wie każdy.Szukasz po prostu rozwiązania na pytanie, jakim jest – Jak ściągać z Youtube? Proponuję, abyś skorzystałz spisu treści, który ułatwi Ci poruszanie się po tym obszernym poradniku.

Jak ściągać z Youtube pliki Video w f ormacie MP4

Jak ściągać z YouTube pliki Audio w f ormacie MP3

Pozostałe serwisy, które of erują możliwość ściągania f ilmików z Youtube

Podsumowanie, czyli cenne wskazówki oraz porady dotyczące tego Jak ściągać z YouTube

Jak ściągać z Youtube?Created by Master Isolated Images

Poradnik powstał ze względu na f ilmik, który został udostępniony w dniu 8 Kwietnia 2013 roku. Jest topewnego rodzaju inspiracja. Po prostu stwierdziłem, że czasami w ramach odprężenia warto podzielić sięjakimś ciekawym, bądź śmiesznym f ilmem ze znajomym, podróżując przykładowo autobusem. Uważam to zapewnego rodzaju f ormę urozmaicenia wspólnego spędzania czasu. Przedstawiam f ilmik, który cały czassprawia, iż pojawia się na mojej twarzy uśmiech. Prostota, znakomite wykonanie, prof esjonalna aranżacja iten scenariusz.. Zobaczcie zresztą sami!

Jak zwierzęta spożywają swój obiad? Created by MisterEpicMann

W tym przypadku, aby pokazać znajomemu ten f ilmik, ważne jest to, aby posiadać jego ścieżkę audio orazvideo, więc skorzystam z serwisów, które umożliwiają ściąganie plików w f ormacie MP4.

Jak ściągać z Youtube pliki Video w formacie MP4

Ściąganie f ilmików z Youtube w praktyce sprowadza się do wykonania trzech prostych kroków.

1. Skopiuj unikalny adres f ilmiku.

2. Wklej adres w ramkę, która znajduje się poniżej. Następnie naciśnij – Download

3. Zostaniesz przekierowany na stronę, która umożliwia ściąganie f ilmików video. Z prawej strony sąprzedstawione opcje do wyboru f ormatu.

Page 2: Jak ściągać z YouTube? Kompletny Przewodnik od A do Z

jscre atio nzs

Wybierz f ormat MP4 ( 360p – 1080p).

Im wyższa wartość tym lepsza jakość f ilmiku. Jeśli posiadasz miejsce na dysku oraz urządzeniu na któremasz zamiar przesłać f ilmik, wybierz jak największą wartość spośród dostępnych.

Jak ściągać z YouTube pliki Audio w formacie MP3

Moim ulubionym rozwiązaniem do którego ciągle powracam jest witryna internetowa http://www.youtube-mp3.org która of eruje konwertowanie pliku audio do słynnego f ormatu MP3 z minimalnym bitrate 128 kBit/s.Cały proces odbywa się kompletnie za darmo i trwa maksymalnie kilka minut.

Pozostałe serwisy, które oferują możliwość ściągania f ilmików z Youtube

Możesz mieć swoje powody dlaktórych powyższe serwisy nie sąatrakcyjne i chcesz poznaćalternatywne możliwości istniejące wsieci. Sprawdzone, skuteczne idarmowe. Lista, która przedstawięskłada się z tych witryn, które udało misię odnaleźć i które uważam za godnena tyle, by pojawiły się właśnie w tymmiejscu.

Skoro skrypty online, sprawdzają się wpraktyce, nie będę polecał programów,które wymagają instalacji na lokalnymdysku twardym. Uważam, że torozwiązanie nie jest godne uwagi,zajmuje miejsce, próbuje wcisnąć nasiłę swoje kompletnie bezużyteczne,naprawdę nie lubię(nie toleruję i nie będę promować) tego typu zagrywek od strony producentówoprogramowania.

SaveForm

Page 3: Jak ściągać z YouTube? Kompletny Przewodnik od A do Z

Już na pierwszy rzut oka wiadomo co jest grane, co w trawie piszczy i jak sprawnie skorzystać z serwisu.Ogromny plus za to, nie lubię tracić czasu na doszukiwanie się inf ormacji, bądź instrukcji obsługi skryptu,który pełni tak prostą f unkcję.

Uważam tą witrynę obecnie za number ONE. Dostatecznie szybko ściąga f ilmy z YouTube, pozwala nawybór kilku ogólnodostępnych f ormatów, oczywiście możesz wygenerować wyłącznie ścieżkę audio.

Page 4: Jak ściągać z YouTube? Kompletny Przewodnik od A do Z

Lepiej być nie może? Oczywiście, że zawsze może! W tym wypadku mamy do wyboru ogromną ilośćserwisów, które są kompatybilne z witryną SaveForm – czyli, możesz pobierać materiały udostępnione winnych serwisach dostępnych właśnie na tej liście. Portal istnieje od 2008 roku i świetnie spełnia swojąf unkcję. Jak ściągać z YouTube? Nic dodać nic ująć.

KeepVid

Minimalistyczny desing oraz interf ejs, sprawia, że od razu chcę spróbować skorzystać z serwisu. Działa tona mnie jaka czerwona płachta na byka. Jest to mój drugi ulubiony portal z którego korzystam i gorącopolecam. Chcesz dowiedzieć się Jak ściągać z YouTube? Wejdź na KeepVid, wklej link wybierz interesującyCię f ormat pliku i ciesz się pobranym materiałem na dysku. Jak powinna brzmieć reklama tej stronyinternetowej? Dzieli Cię dosłownie minuta od ściągnięcia f ilmiku z YouTube na dysk.

SaveVid

Page 5: Jak ściągać z YouTube? Kompletny Przewodnik od A do Z

Stuart Mile s

Przyjrzyj się wykonanemu screenshot’owi powyżej. Widzisz, co Panowie odpowiedzialni za stworzenieSaveVid.com komunikują? Chcą, aby nowy świeżo upieczony użytkownik zainstalował wtyczkę do swojejprzeglądarki, aby móc korzystać z ich serwisu. Czy to jest jakiś absurd? Czy naprawdę ktoś na to pójdzie?

W internecie to nie przedsiębiorca, właściciel strony/f irmy/usługi stawia nam warunki. To my internaucinapędzamy e-gospodarkę i świadomie wybieramy usługi z których chcemy skorzystać, mając swojepowody.Kompletnie odrzucam takie of erty i automatycznie przechodzę do następnej strony, która bezżadnych inwazyjnych komunikatów of eruje swoją of ertę.

Tobie proponuję zrobić to samo, czyli odrzucić taką of ertę. To już nie te czasy. Należy nam się odpowiedniszacunek, to my aktywni użytkownicy w sieci jesteśmy potęgą internetu, tworzymy go! Przypomnę jakInternet Explorer został potraktowany przez miłośników Wide World Web w czasach kiedy stawialiśmyswoje pierwsze wspólne kroki.

Wskazówki oraz cenne porady – Jak ściągać z YouTubeZdarzyć się może sytuacja wktórej po ściągnięciu f ilmu wf ormacie video (dla przykładu mp4)zauważysz kompletnybrak dźwięku. Po prostuścieżka dźwiękowa nie będziepoprawnie działać. Wartospróbować kilku innych serwisówpełniących tego typu usługę,wybrać kompletnie innerozszerzenie pliku FLV / AVI orazzaopatrzyć się w najnowsząpaczkę kodeków do oglądaniaf ilmów. Proponuję standardowy K-Lite Codec Pack Full 10.1.5

Pamiętaj, że ściągając materiałyzamieszczone na YouTubenarażasz się na odpowiedzialnośćprawną ze względu na prawaautorskie jakie każdy f ilmikposiada. Proponuję poświęcić trochę wolnego czasu w ciągu dnia na zapoznanie się z zagadnieniempraw autorskich, które obowiązują w serwisie YouTube.

Zastanawiasz się czy ściąganie materiałów na YouTube jest legalne? Szukasz inf ormacji na tematdozwolonego użytku prawnego? Przedstawiam kilka ciekawych koncepcji i zaznaczam z góry, żenajważniejszy jest regulamin przedstawiony na stronie głównej YouTube’a. Nie sugeruj się dosadniezdaniami, które zostały wypowiedziane na tym f orum. Udostępniam to, jako materiał z któregomożna wyciągnąć kilka ciekawych wniosków : Czy można legalnie ściągać f ilmiki z YouTube?

Buf orowanie f ilmików na YouTube trwa wieczność? Istnieje kilka metod na to, aby usprawnićprzepływ danych na Twoim łączu. Skorzystaj z tego poradnika na temat tego – Jak przyśpieszyćinternet! Z doświadczenia wiem, iż posługując się radami zawartymi w tamtym artykule, możeszwpłynąć na szybkość ładowania się f ilmików.

VN:F [1.9.22_1171]OcenaProszę poczekać..Rating: 5.0/5 (1 vote cast)VN:F [1.9.22_1171]

Page 6: Jak ściągać z YouTube? Kompletny Przewodnik od A do Z

Rating: 0 (f rom 0 votes)Jak ściągać z YouTube? Kompletny Przewodnik od A do Z, 5.0 out of 5 based on 1 rating