Page 1: Press, czerwiec 2016 - Sparing technologii

KOŁAZIŃSKA

Press, czerwiec 2016

Page 2: Press, czerwiec 2016 - Sparing technologii

Jakub Mejer – Sparing technologii

Badanie fokusowe organizowane przez sport.pl : 10 mężczyzn w wieku 18-25lat, interesujących się internetowymi serwerami sportowymi zapytano ich, czy oglądali mecz piłki nożnej Polska – Irlandia

Wszystkie odpowiedzi były twierdząceTylko 2 widziało transmisje na żywo w

telewizji

Opracowała Anna Kołazińska

Page 3: Press, czerwiec 2016 - Sparing technologii

Wykorzystanie technologii

Takich jak: gify, snapy, itp.Samo konto i prosta aplikacja to w tej chwili

za mało telefony komórkowe (mały wóz transmisyjny)

W przerwie w meczu, oglądając Facebooka: Michał Zachodny (sport.pl) rysuje coś na tablicy analiza podań i strzałów piłkarzy

Stats Zone przygotowane przez FourFourTwo 1 minutę po zakończeniu połowy / meczu robi się wpis na fb

Page 4: Press, czerwiec 2016 - Sparing technologii

Wykorzystanie technologii c.d.

Wykorzystanie pierwszych kilku minut jest bardzo ważne, ponieważ zaczynają się długie bloki reklamowe i to właśnie wtedy kibice biorą do ręki smart fony