3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

48
dom aukcyjny polswiss art siedziba domu aukcyjnego polswiss art 12 września 2013 19.00 aukcja super m ł oda 3

3 Aukcja Supermloda 12.09.2013 godz. 19.00 Galeria Domu AUkcyjnego Polswiss Art. ul.Wiejska 20

Transcript of 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

Page 1: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

dom aukcyjnypolswiss art

siedziba domu aukcyjnego polswiss ar t12 września 201319.00

aukcja supermłoda 3

Page 2: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013
Page 3: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

dom aukcyjny polswiss ar t, ul. wiejska 20, 00-490 warszawa22 628 13 67, 22 629 46 87, www.polswissar t.pl, galeria@polswissar t.pl

partner:

aukcja supermłoda

wystawa przedaukcyjna07.09 – 11.09 w godz. 11.00 – 19.00galeria polswiss ar t, warszawa ul. wiejska 20oraz w dniu aukcji w godz. 11.00 – 18.00w siedzibie domu aukcyjnego polswiss ar t

3

Page 4: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

| 2 |

1PIOTR KOLANKO ur. 1987

DOMINIKA olej, płótno, 100x130 cmopisany na odwrocie: PIOTR KOLANKO

Cena wywoławcza: 500 zł

2MICHAŁ KOTULA ur. 1981

BARWY METROPOLII, 2010 akryl, płótno, 100x130 cmsygn. p.d.: KOTULA, na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 500 zł

3MONIKA TOBIAŃSKA-PORC ur. 1985

PRZYJACIELE, 2013 olej, płótno, 70x90 cmopisany na odwrocie: PRZYJACIELE MONIKA TOBIAŃSKA

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 5: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

| 3 |

4AGATA NOWOSIELSKA

ur. 1982

SEKRETY, 2013 olej, płótno, 80x80 cmopisany na odwrocie:

Agata Nowosielska 2013 Secrets/Sekrety

Cena wywoławcza: 500 zł

5MAGDALENA LASKOWSKA

ur. 1985

SIERPIEŃ, 2011alkid, olej, 65x100 cm

sygn. p.d. Laskowska, opisany na odwrocie p.g.”Sierpień” 2011 alkid,olej, 65x100 cm Laskowska, p.d. Laskowska

Cena wywoławcza: 500 zł

6EWA BOGUSZEWSKA

ur. 1986

BEZ TYTUŁU (ROOTED), 2011 tusz, płótno, 70x65 cm

opisany na odwrocie: EWA BOGUSZEWSKA BEZ TYTUŁU (ROOTED) 2011

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 6: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

| 4 |

7OLGA GRALEWSKA ur. 1989

OAZA, 2012akryl, płótno, 50x70 cmsygn. p.d. Olga 12, na odwrocie: Olgi Gralewskiej A.D. 2012

Cena wywoławcza: 500 zł

8WIKTOR JANICKI ur. 1983

CHORWACKI MOST, 2013 akryl, płótno, 100x70 cmsygn. p.d.: W.Janicki

Cena wywoławcza: 500 zł

9LUDMIŁA KUFEL-RUTKOWSKA ur. 1983

MIĘDZY NIEBEM A ZIEMIĄ I, 2013 technika własna, olej, płótno, 100x150 cmopisany na odwrocie: Ludmiła Kufel-Rutkowska 2013 KRAKÓW „Między niebem a ziemią”

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 7: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

| 5 |

10RAFAŁ CZĘPIŃSKI

ur. 1988

BETON Z CYKLU WALLS, 2013 akryl, olej, płótno, 60x80 cm

opisany na odwrocie: Rafał Czempo Czępiński „BETON” z cyklu: Walls, 2013r 60/80

Cena wywoławcza: 500 zł

11JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK

ur. 1966

CUMULUS, 2013olej, płótno, 80x80 cm

sygn. prawy dół J.KH’B, opisany na odwrocie JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK „CUMULUS” 2013

olej/płótno 80x80

Cena wywoławcza: 500 zł

12MARTA KONIECZNY

ur. 1969

OGRÓD SĄSIADA, 2012 akryl, płótno, 70x100 cm

sygn. p.d.: MARTA KONIECZNY, opisany na odwrocie: OGRÓD SĄSIADA Marta Konieczny 2012

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 8: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

| 6 |

13KATARZYNA KANIA ur. 1983

WODNY ŚWIAT, 2009 sucha pastel, karton, 100x70 cmsygn. p.d.: KASIA KANIA 2009, opisany na odwrocie: „Wodny Świat” – sucha pastel 100x70 cm, 2009 rok KASIA KANIA 2009

Cena wywoławcza: 500 zł

14KATARZYNA KORYTKOWSKA ur. 1979

EKSPLOZJA ZAPACHU, 2013olej, płótno, 50x60 cmsygn. prawy dół K.Korytkowska

Cena wywoławcza: 500 zł

15KAMILA MAKARUK ur. 1987

QURY, 2012 akryl, płótno, 40x50 cm opisany na odwrocie: QURY KAMA 12/TECH AKRYL NA PŁÓTNIE/KAMILA MAKARUK

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 9: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

| 7 |

16DARIA ALICJA OSTROWSKA

ur. 1986

W CZERWONEJ SUKIENCE, 2013 akryl, płótno, 50x65 cm

sygn. p.d.: D.Ostrowska, opisany na odwrocie: w czerwonej sukience D.Ostrowska 2013

Cena wywoławcza: 500 zł

17JANUSZ ORZECHOWSKI

ur. 1982

RÓŻOWE OKULARY, 2013 olej, płótno, 100x70 cm

sygn. p.d.: Janusz Orzechowski 2013

Cena wywoławcza: 500 zł

18KONRAD TRZESZCZKOWSKI

ur. 1985

BEZ TYTUŁU, 2011olej, płótno, 100x100 cm

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 10: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

| 8 |

19MAGDALENA SZCZEPANIAK ur. 1984

PARK WODNY 1, 2007 akryl, tempera, olej, płótno, 100x120 cmopisany na odwrocie: M. Szczepaniak PRACOWNIA PROF. A WSIOŁKOWSKIEGO 100x120 akryl, tempera, olej

Cena wywoławcza: 500 zł

20KATARZYNA OROŃSKA ur. 1984

PRZED KULTURHUSET, 2013 akryl, płótno, 100x80 cmsyng. p.d.: „ORNO 2013”

Cena wywoławcza: 500 zł

21HANIA ZWIERZCHOWSKA ur. 1989

POBITE GARY, 2011olej, płótno, 80x100 cmsygn. na odwrocie HANIA ZWIERZCHOWSKA - 2011 - „POBITE GARY”

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 11: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

| 9 |

22ŁUKASZ ZEDLEWSKI

ur. 1989

PRZEDWIOŚNIE, 2010 olej, płótno, 55x115 cm

opisany na odwrocie: Łukasz Zedlewski 2010

Cena wywoławcza: 500 zł

23TOMASZ KOZŁOWSKI

ur. 1982

M, 2013 olej, płótno, 60x80 cm

opisany na odwrocie: T. Kozłowski‚13

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 12: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

| 10 |

24WOJCIECH KALETA ur. 1981

STUDIUM ŚWIATŁA V Z CYKLU PEJZAŻ. STUDIUM ŚWIATŁA, 2009 olej, płótno, 100x120 cmopisany na odwrocie: Wojciech Kaleta 2009 Wojciech Kaleta Studium światła V 2009 r. cykl: Pejzaż. Studium światła

Cena wywoławcza: 500 zł

25EWA MROWIEC-ŁYSY ur. 1984

BEZ TYTUŁU, 2011 akryl, płótno, 100x150 cmopisany na odwrocie: Ewa Mrowiec-Łysy 2011

Cena wywoławcza: 500 zł

26IWONA DELIŃSKA ur. 1963

NACZYNIA, 2013 olej, płótno, 120x80 cmopisany na odwrocie: Delińska 2013

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 13: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

| 11 |

27IWONA DOMBEK-RYBCZYŃSKA

ur. 1974

SZYBKIE ŚNIADANIE akryl, płótno, 100x100 cm

opisany na odwrocie: Iwona Dombek-Rybczyńska „Szybkie śniadanie”

Cena wywoławcza: 500 zł

28JUSTYNA JANIKOWSKA

ur. 1993

BEZ TYTUŁU, 2012 olej, płótno, 100x70 cm

opisany na odwrocie: „bez tytułu” Justyna Janikowska, 2012, 100x70

Cena wywoławcza: 500 zł

29PAULINA SZYMANIUK

ur. 1978

KĄPIEL, 2011akryl, płótno, 100x120 cm

opisany na odwrocie: Paulina Szymaniuk „Kąpiel”

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 14: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

| 12 |

30JAN MOŻDŻYŃSKI ur. 1986

TOŻSAMOŚĆ Z CYKLU SZTUCZNY ŚWIAT: PRZEMIJ ANIE, 2013olej, płótno, 90x70 cmopisany z tyłu JAN MOŻDŻYŃSKI, TOŻSAMOŚĆ, 2013, PRZEMIJ ANIE CYKL

Cena wywoławcza: 500 zł

31DIANA BATRUCH ur. 1988

WODA, 2013 olej, płótno, 50x70 cmopisany na odwrocie: DIANA BATRUCH II SUM

Cena wywoławcza: 500 zł

32MONIKA SIKORA ur. 1988

LALKA, 2012 akryl, płótno, 80x80 cmsygn. p.d.: Monika Sikora KRK ‚2012, opisany na odwrocie: „Lalka” M.Sikora 80/80 AKRYL KRK’2012

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 15: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

| 13 |

33ALEKSANDRA KUCZARA

ur. 1984

W GÓRACH CHMURA, 2013 akryl, olej, płótno, 50x60 cm

sygn. p.d.: Kuczara 13, opisany na odwrocie: Kuczara 2013 „W górach chmura” akryl, olej na płótnie

Cena wywoławcza: 500 zł

34GRZEGORZ RADZEWICZ

ur. 1976

BURZA 02, 2009 olej, akryl, płótno, 100x70 cm

sygn. l.d.Radzewicz 2009, opisany na odwrocie: Grzegorz Radzewicz 2009

Cena wywoławcza: 500 zł

35TOMEK WOJTYSEK

ur. 1983

OSTATNI MOHIKANIN, 2013 olej, płótno, 61,5x73,5 cm

opisany na odwrocie: „OSTATNI MOHIKANIN” Tomek Wojty-sek 61,5x 73,5 cm olej, płótno, 2013

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 16: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

| 14 |

36KAROL DRZEWIECKI ur. 1987

JEŹDZIEC 18, 2013 akryl, spray, szablon, płótno, 144x63,5 cmsygn. p.d.: Karol Drzewiecki ‚13

Cena wywoławcza: 500 zł

37MAGDALENA WĘGRZYN ur. 1986

SZUM I, 2013 akryl, płótno, 100x120 cmopisany na odwrocie: MAGDA WĘGRZYN \”SZUM I\” 2013

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 17: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

| 15 |

38BARTOSZ WIŁUN

ur. 1986

LIST DO JANE, 2009 akryl, płótno, 130x100 cm

opisany na odwrocie: WIŁUN LIST DO JANE

Cena wywoławcza: 500 zł

39JUSTYNA HANKUS-DOŁHUN

ur. 1968

TEQUILA SUNRISE, 2013 technika własna, sklejka, 80x90 cm

sygn..d. JSzD, opisany na odwrocie: Justyna Hankus/Tequlia Sinrise/2013/90x80 cm

Cena wywoławcza: 500 zł

40MAJA WOLF

ur. 1981

CZERWONY DYWAN, 2012 olej, płótno, 70x100 cm

sygn. na licu: WolfMaja 2012

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 18: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

| 16 |

41DANUTA WÓJCIK ur. 1978

MODERN DANCE, 2010 olej, płótno, 100x65 cmsygn.p.d. DWójcik 2010, opisany na odwrocie Lublin 2010 Rok/Danuta Wójcik/”Modern Dance”

Cena wywoławcza: 500 zł

42MAGDALENA SZCZERBAKOWICZ ur. 1979

BEZ TYTUŁU, 2010 olej, płótno, 116x81 cmopisany na odwrocie: Magdalena Szczerbakowicz 2010

Cena wywoławcza: 500 zł

43MAŁGORZATA ZEMBKO ur. 1987

MARTWA, 2009 olej, płótno, 125x100 cm opisany na odwrocie: ZEMBKO/MAŁGORZATA/MARTWA

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 19: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

| 17 |

44AGATA MROŻEK

ur. 1981

BEZ TYTUŁU Z CYKLU SKAŁY, olej, płótno, 40x60 cm

sygn. p.d.: A.Mrożek

Cena wywoławcza: 500 zł

45ADRIAN KEMPA

ur. 1989

NA POŁUDNIE, 2012 olej, płótno, 100x70 cm

sygn. p.d.: A.Kempa ‚12, opisany na odwrocie: ADRIAN KEMPA

Cena wywoławcza: 500 zł

46URSZULA KOZIEŁ

ur. 1977

NIESKOŃCZONOŚĆ, 2013 akryl, płótno, 70x70 cm

opisany na odwrocie: „NIESKOŃCZONOŚĆ” URSZULA KOZIEŁ 2013 r.

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 20: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

| 18 |

47AGNIESZKA ŚWIERCZEK ur. 1981

DRZEWA. JESIEŃ, 2013 akryl, płótno, 70x100 cmsygn. p.d.: Aga Świerczek 2013, opisany na odwrocie: „Drzewa. Jesień” Aga Świerczek 2013

Cena wywoławcza: 500 zł

48AGATA RUMAN ur. 1985

KOBIETA Z PAPIEROSEM, 2012 olej, płótno, 70x60 cmsygn. l.d.: A.RUMAN ‚12

Cena wywoławcza: 500 zł

49MARZENA BIS ur. 1987

MELANCHOLIA, 2013 olej, płótno, 70x105 cmopisany na odwrocie: Marzena Bis \”Melancholy\” 2013 70/105

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 21: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

| 19 |

50WALDEMAR BOROWSKI

ur. 1979

REFLEKSJA ŚWIĄTECZNA, 2007olej, płótno, 73x54 cm

opisany na odwrocie: W.BOROWSKI/ REFLEKSJA ŚWIĄTECZNA/ OLEJ 73x54 cm

Cena wywoławcza: 500 zł

51MAGDALENA DĄBAŁA

ur. 1980

SROKA NAD ŚWIDREM, 2013akryl, płótno, 46x55 cm

opisany na odwrocie: Magda Dąbała/Sroka nad Świdrem/2013

Cena wywoławcza: 500 zł

52ŁUKASZ GROTKOWSKI

ur. 1987

GALAKTYKA NR I, 2011/2012akryl, płótno, 100x80 cm

opisany na odwrocie: Ł Grotkowski 2011/2012/ „Galaktyka” nr#1

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 22: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

| 20 |

53MICHAŁ BOJARA ur. 1979

JC VAN DAMME, 2013 akryl, płotno, 60x80 cmopisany na odwrocie: M.Bojara 2013 J.C.Van Damme 60x80 cm

Cena wywoławcza: 500 zł

54MAGDALENA HAJNOSZur. 1955

Z CYKLU MIASTO, 2013 akryl, płótno, 100x73 cmsyg. p.d. MH13, na odwrocie: M Hajnosz 2013

Cena wywoławcza: 500 zł

55EDYTA DUDUŚ ur. 1975

GORĄCE POPOŁUDNIE, 2012 akryl, płótno, 100x120 cmsygn. p.d.: d2012, opisany na odwrocie: Edyta Duduś 2012

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 23: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

| 21 |

56ŁUKASZ LEPIORZ

ur. 1982

BEZ TYTUŁU, 2007olej, płótno, 70x60 cm

opisany na odwrocie: Łukasz Lepiorz bez tytułu 2007

Cena wywoławcza: 500 zł

57JOANNA DYLĄG

ur. 1990

BEZ TYTUŁU, 2013olej, płótno, 100x70 cm

opisany na odwrocie: JOANNA DYLĄG „BEZ TYTUŁU” OLEJ, PŁÓTNO 100X70 CM 2013

Cena wywoławcza: 500 zł

58PAWEŁ OLSZCZYŃSKI

ur. 1985

PARA, 2010 olej, spray, płótno, 50x61 cm

opisany na odwrocie: Olszczyński Paweł/2010

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 24: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

| 22 |

60AGNIESZKA CYRANKA-PYTLIK ur. 1986

STUMILOWY LAS, 2013 olej, płótno, 120x100 cmopisany na odwrocie: AGNIESZKA CYRANKA-PYTLIK 2013

Cena wywoławcza: 500 zł

59JACEK SZTUKA ur. 1976

PLAŻA V, 2012 olej, płótno, 60x150 cmopisany na odwrocie: JACEK SZTUKA „PLAŻA V” 60X150 cm A.D.2012 OLEJ

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 25: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

| 23 |

61MARIUSZ DOBROGOJSKI

ur. 1972

BEZ TYTUŁU (KOBIETA NA SKUTERZE), 2012 akryl, płótno, 100x140 cm

opisany na odwrocie: Mariusz Dobrogojski 2012 Kobieta na skuterze

Cena wywoławcza: 500 zł

62IZABELA KITA

ur. 1978

SIEDEM…, 2013 akryl, płótno, 30x30 cm+15x15cm+15x15 cm

sygn. na licu: Izabela Kita 2013, opisany na odwrocie: Izabel Kita „Siedem…” akryl/płótno 2013 30x30+15x15+15x15

Cena wywoławcza: 500 zł

63LENKA KUBICA

ur. 1981

GRA, 2013 akryl, płótno, 60x90 cm

sygn. p.d.: LENKA KUBICA‚13, na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 26: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

| 24 |

66KATARZYNA STRYSZOWSKA ur. 1983

SZAFIRKI, 2013 olej, tektura, 27,9x35,6 cmopisany na odwrocie: „Szafi rki” Katarzyna Stryszowska, olej na tekturze, 2013

Cena wywoławcza: 500 zł

65EDYTA HUL ur. 1987

ZWIERZĘ 13-XVII, 2013 olej, akryl, technika własna, płótno, 140x100 cmopisany na odwrocie: EDYTA HUL

Cena wywoławcza: 500 zł

64NATALIA KARASIŃSKA ur. 1987

STRUKTURA VIII Z CYKLU STRUKTURY WŁASNE, 2011akryl, płótno, 60x80 cmopisany na odwrocie: NKARASIŃSKA

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 27: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

| 25 |

67IWONA LENIK

ur. 1983

HEAD WITH RED ACCENT, 2013olej, akryl, płótno, 65x81 cm

sygn. p.d. Iwona Lenik’13

Cena wywoławcza: 500 zł

68MAGDALENA LIMBACH

ur. 1974

WIDZĄ SIEBIE, 2011akryl, olej, płótno, 130x110

sygn.l.d. ML11

Cena wywoławcza: 500 zł

69BARTOSZ CZARNECKI

ur. 1988

STRUKTURA MIASTA, 2013 olej, płótno, 50x90 cm

opisany na odwrocie: Bartosz Czarnecki 2013

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 28: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

| 26 |

71DOMINIK SMOLIK ur. 1982

SUMMER IN GREECE, 2013akryl, płótno, 70x100 cmopisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK „SUMMER IN GREECE” KRAKÓW 2013

Cena wywoławcza: 500 zł

72MACIEJ ZABAWA ur. 1981

LASKA NA PLAŻY, 2012olej, płótno, 80x130 cmopisany na odwrocie: MACIEJ ZABAWA

Cena wywoławcza: 500 zł

70IZABELA SIEMIĄTKOWSKA ur. 1990

CZERWONE MIASTO, 2013 olej, płótno, 100x120cmsygn. i opisany na odwrocie: Izabela Siemiątkowska „Czerwone miasto” 2013r

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 29: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

| 27 |

73NATALIA ROZMUS

ur. 1983

JÖNKÖPINGS STATION, 2013akryl, płótno, 45x70 cm

sygn. p.d.: Rozmus ‚13, opisany na odwrocie: „Jönköpings station” natalia rozmus 2013, oraz nalepka autorska

Cena wywoławcza: 500 zł

74MICHAŁ BERNAD

ur. 1990

EXPIATION I, 2012 olej, płótno, 90x120 cm

sygn. p.d.: M.Bernad, opisany na odwrocie: NIE RUSZAĆ MICHAŁ BERNAD

Cena wywoławcza: 500 zł

75DOMINIKA HOFMAN

ur. 1986

AKTY, 2012akryl, płótno, 170x130 cm

opisany na odwrocie: D.Hofman

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 30: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

| 28 |

77ANNA WÓJCIK ur. 1986

KOŃSKA DAWKA, 2012 olej, płótno, 100x80 cmopisany na odwrocie: Anna Wójcik 2012

Cena wywoławcza: 500 zł

78LENA WYBRANIEC ur. 1985

ONE WAY VISION XI, 2012 akryl, płótno, 110x90 cmopisany na odwrocie: Wybraniec 2012 „One way vision XI”

Cena wywoławcza: 500 zł

76MONIKA MARCHEWKA ur. 1988

POMIĘDZY, 2013 olej, płótno, 100x100 cmopisany na odwrocie: MARCHEWKA 2013

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 31: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

| 29 |

80OLGA SZCZECHOWSKA

ur. 1987

Z CYKLU ROZBITE, 2012 olej, akryl, płótno, 70x70 cm

opisany na odwrocie: OLGA SZCZECHOWSKA 2012

Cena wywoławcza: 500 zł

81IGOR RUDZIŃSKI

ur. 1985

SKULL#6, 2013technika mieszana, 80x60 cm

opisany na odwrocie: NIEBIESKI.13.ROBI.KRESKI.

Cena wywoławcza: 500 zł

79JOANNA TUMIŁOWICZ

ur. 1952

UPAŁ, 2013akryl, płótno, 2x40x40; 2x40x27x27

sygn. każdy element nalepką autorską

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 32: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

| 30 |

84AGATA NOWAK ur. 1983

EQUINOX I, 2013 olej, akryl, płótno, 90x130 cmopisany na odwrocie: Equinox I Agata Nowak 130x90 cm, 2013 r.

Cena wywoławcza: 500 zł

83MARZENA GAWRYSIAK ur. 1978

ZAGINĄŁ YORK, 2013 olej, akryl, płótno, 92x65 cmopisany na odwrocie: MARZENA GAWRYSIAK „ZAGINĄŁ YORK”

Cena wywoławcza: 500 zł

82NATALIA SROKA ur. 1982

ZORITA Z CYKLU EL PUEBLO, 2013 olej, płótno, 50x65,5 cmsygn. p.d.: Natalia Sroka 2013, opisany na odwrocie: Natalia Sroka ZORITA z cyklu El pueblo 2013

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 33: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

| 31 |

85NIKODEM BAISER

ur. 1988

MI LOW JU LONG TAJM MI SAKI SAKI FAJW DOLLAR, 2013technika mieszana: olej, akryl, gesso, węgiel, markery, kredki, płótno, 120x80 cm

opisany na odwrocie: „mi low ju long tajm/mi saki saki fajw dollar” /nikodem/BAISER

Cena wywoławcza: 500 zł

86MACIEJ WIERZBICKI

ur. 1981

KOBIETA Z KULĄ, 2013 akryl, płótno, 130x115 cm

sygn. p.d.: M.Wierzbicki, opisany na odwrocie: MACIEJ WIERZBICKI „KOBIETA Z KULĄ”

Cena wywoławcza: 500 zł

87KATARZYNA ADAMEK

ur. 1980

PTAKI, 2011olej, płótno, 81x100 cm

opisany na odwrocie: K.Adamek

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 34: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

| 32 |

90MONIKA SYNAK ur. 1984

DO LATA, 2013 akryl, płótno, 60x90 cmsygn. p.d.: MSYNAK, opisany na odwrocie: MONIKA SYNAK „DO LATA” 2013 60X90, AKRYL

Cena wywoławcza: 500 zł

88JASIEK BALCERZAK ur. 1976

KRZAK DZIKIEGO WINA, 2010olej, płótno, 132x113 cmsygn. na odwrocie prawa góra JASIEK BALCERZAK OLEJ/PŁÓTNO „KRZAK DZIKIEGO WINA” 2010

Cena wywoławcza: 500 zł

89AGNIESZKA ŁAPKA ur. 1983

MELISSA, 2013 olej, płótno, 130x130 cm

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 35: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

| 33 |

91JÓZEF CHYŻY

ur. 1983

BUNTOWNIK, 2011 olej, płótno, 50x50 cm

opisany na odwrocie: Józef Chyży „Buntownik”

Cena wywoławcza: 500 zł

92KAJETAN PASZTUŁA

ur. 1981

POD PIĄTKĄ, 2012 akryl, płótno, 70x100 cm

sygn. p.d. monogramem wiązanym, opisana na odwrocie: Kajetan Pasztuła „Pod piątką” akryl/płótno 2012

Cena wywoławcza: 500 zł

93MARK TRADE

ur. 1989

PZO, 2012olej, płótno, 100x80 cm

opisany na odwrocie „PZO” Mark Trade

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 36: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

| 34 |

96EWA DOROSZENKO ur. 1983

MASZYNY II, 2011

olej, akryl, marker, płótno, 100x120 cmsygn. z tyłu lewa góra EWA DOROSZENKO / MASZYNY II / 2011

Cena wywoławcza: 500 zł

95JULIUSZ KOSIN ur. 1989

AGLOMERACJA - NOKTURN II, 2013 olej, płótno, 60x40 cmopisany na odwrocie: J.KOSIN

Cena wywoławcza: 500 zł

94ALICJA PULIK ur. 1988

ROBOKOŁO, 2013 akryl, płyta drewniana, śr. 67 cm opisany na odwrocie: ALICJA PULIK AKRYL NA PŁYCIE ŚR 67 CM „ROBOKOŁO” 2013

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 37: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

| 35 |

97KATARZYNA JANIEC-PIŁAT

ur. 1978

MAŁŻEŃSTWOakryl, płótno, 85x80 cm

sygn..d. Katarzyna Janiec Piłat 07, na odwrocie: Katarzyna Janiec Piłat 07

Cena wywoławcza: 500 zł

98JAROSŁAW JASTRZĘBSKI

ur. 1987

SKĄPANE W SŁOŃCU, 2009olej, płótno, 65x95 cm

sygn.p.d.: R. Jastrzębski/ 2009 opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 500 zł

99MARIUSZ MAKSEL

ur. 1981

WCZORAJ…, 2012 olej, płótno, 120x100 cm

sygn. p.d.: MAKSEL 2012, opisany na odwrocie: MARIUSZ MAKSEL „WCZORAJ…” 120x100CM OLEJ 12.09.2012

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 38: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

| 36 |

102JUSTYNA SOŁOWIEJ ur. 1986

TĘTNIĄCE MIASTO NOCĄ, CHILI COME ON DANCE, 2012 akryl, płótno, 80x100 cmsygn. lewy bok: JUSTYNA SOŁOWIEJ, opisany na odwrocie (Tętniące miasto nocą -chili, come on dance!” Justyna Sołowiej, akryl na płótnie, 100x80 cm, 2012 r.

Cena wywoławcza: 500 zł

101ŁUKASZ CENDROWSKI ur. 1983

Z CYKLU FAŁSZYWA NATURA, 2011 technika własna, 80x120 cm

Cena wywoławcza: 500 zł

100JOANNA ŻOCHOWSKA ur. 1984

UNIQUE MEDITATION, 2013 olej, płótno, 70x70 cm sygn. p.d.: J.K.Żochowska 2013, opisany na odwrocie: JOANNA ŻOCHOWSKA 2013 „UNIQUE MEDITATION

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 39: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

| 37 |

103ALEKSANDRA MISZTUR

ur. 1977

LĘKLIWOŚĆ, 2012akryl, płótno, 90x120 cm

Cena wywoławcza: 500 zł

104JAGODA SZYMAŃSKA

ur. 1983

SZYBKA VII, 2009olej, płótno, 45x45,5 cm

sygn. z tyłu J.Szymańska /Szybka VII/ 2009

Cena wywoławcza: 500 zł

105ANNA M. MASIUL-GOZDECKA

ur. 1975

SWOBODA 1 Z CYKLU INTUICJE, 2011akryl, płótno, 70x50 cm

sygn. p.d.: A.Gozdecka`11, opisany na odwrocie: Anna M. Masiul-Gozdecka 2011, Swoboda 1 z cyklu Intuicje

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 40: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

| 38 |

108JULIA BODZIOCHur. 1986

BEZ TYTUŁU, 2012olej, płótno, 130x110 cm

Cena wywoławcza: 500 zł

107ROBERT BODNARur. 1982

DREAM VOYAGE IV, 2013akryl, płótno, 80x40 cmopisany na odwrocie: ROBERT BODNAR / DREAMVOYAGE IV 2013

Cena wywoławcza: 500 zł

106SVETLANA BILETNIKOVAur. 1981

WSTYDLIWI II, 2012olej, płótno, 60x60 cmopisany na odwrocie: S. Biletnikova 2012 r.

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 41: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

| 39 |

109KATARZYNA FYDRYCH

ur. 1986

PISANE KOLOREM XIV, 2012 technika mieszana, olej, płyta MDF, zaprawa klejowo-kredowa, obiekt

przestrzenny z dwóch części, 75x59 cm oraz 18x106 cmopisany na odwrocie: Katarzyna (Czerwińska) Fydrych „Pisane kolorem

XIV” 2012 technika mieszana olejna płyta MDF, zaprawa klejowo-kredowa na płótnie, 75x59 cm

Cena wywoławcza: 500 zł

110MACIEJ SIEMOŃSKI

ur. 1984

BEZ TYTUŁU (MIASTO MONSTRUM), 2013akryl, płótno, 100x70 cm

sygn. l.d. Siemoński

Cena wywoławcza: 500 zł

111MAŁGORZATA PABICH

ur. 1987

OBCY IV, 2011technika własna, płótno, 80x100 cm

sygn. M.Pabich’11

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 42: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

| 40 |

114JUDYTA KRAWCZYK-DOMAŃSKAur. 1978

PORTRET, 2012 olej, płótno, 150x120 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 500 zł

113GRZEGORZ KLIMEKur. 1987

STOI NA STACJI LOKOMOTYWA…, 2013tempera, olej, płótno, 70x100 cmsygn.

Cena wywoławcza: 500 zł

112KATARZYNA SZYMKIEWICZur. 1989

ROZSTANIE, 2013olej, płótno, 120x80 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Szymkiewicz/Rozstanie/2013

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 43: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

| 41 |

115PIOTR SAKOWSKI

ur. 1983

PEJZAŻ MIEJSKI, 2012akryl, płótno, 81x81 cm

sygn. na odwrocie: SAKOWSKI/2012/”PEJZAŻ MIEJSKI”

Cena wywoławcza: 500 zł

116MARIUSZ MIERZEJEWSKI

ur. 1981

100/15, 2013

olej, płótno, 100x100 cmopisany na odwrocie: tyt; 100/15/Mariusz Mierzejewski/2013

Cena wywoławcza: 500 zł

117PENER (BARTOSZ ŚWIĄTECKI)

ur. 1981

NEON ORNAGE, 2013

olej, płótno, 62x92 cmopisany na odwrocie: Bartosz Świątecki /2013/ „Neon orange”

Cena wywoławcza: 500 zł

Page 44: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

| 42 |

Adamek Katarzyna ..........................................................................................................................87

Baiser Nikodem .................................................................................................................................85

Balcerzak Jasiek .................................................................................................................................88

Batruch Diana ....................................................................................................................................31

Bernard Michał ..................................................................................................................................74

Biletnicova Svetlana ....................................................................................................................106

Bis Marzena .........................................................................................................................................49

Bodnar Robert ................................................................................................................................107

Bodzioch Julia .................................................................................................................................108

Boguszewska Ewa ..............................................................................................................................6

Bojara Michał ......................................................................................................................................53

Borowski Waldemar........................................................................................................................50

Cendrowski Łukasz ......................................................................................................................101

Chyży Józef ......................................................................................................................................... 91

Cyranka Pytlik Agnieszka .............................................................................................................60

Czarnecki Bartosz.............................................................................................................................69

Czępiński Rafał ...................................................................................................................................10

Dąbała Magdalena ..........................................................................................................................51

Delińska Iwona ..................................................................................................................................26

Dobrogojski Mariusz ......................................................................................................................61

Dombek Rybczyńska Iwona .....................................................................................................27

Doroszenko Ewa...............................................................................................................................96

Drzewiecki Karol ...............................................................................................................................36

Duduś Edyta........................................................................................................................................55

Dyląg Joanna......................................................................................................................................57

Fydrych Katarzyna ........................................................................................................................109

Gawrysiak Marzena.........................................................................................................................83

Gralewska Olga ....................................................................................................................................7

Grotkowski Łukasz ..........................................................................................................................52

Hajnosz Magdalena........................................................................................................................54

Hankus Dołhun Justyna ...............................................................................................................39

Hofman Dominika...........................................................................................................................75

Hul Edyta ...............................................................................................................................................95

Janicki Wiktor.........................................................................................................................................8

Janiec Piłat Katarzyna ....................................................................................................................97

Janikowska Justyna ........................................................................................................................28

Jastrzębski Jarosław........................................................................................................................98

Kaczmarczyk Hudzik Jagoda ....................................................................................................11

Kaleta Wojciech ................................................................................................................................24

Kania Katarzyna ................................................................................................................................13

Karasińska Natalia ............................................................................................................................64

Kempa Adrian ....................................................................................................................................45

Kita Izabela ...........................................................................................................................................62

Klimek Grzegorz ............................................................................................................................113

Kolanko Piotr .........................................................................................................................................1

Konieczny Marta ..............................................................................................................................12

Korytkowska Katarzyna ................................................................................................................14

Kosin Juliusz ........................................................................................................................................95

Kotula Michał ........................................................................................................................................2

Kozieł Urszula .....................................................................................................................................46

Kozłowski Tomasz ............................................................................................................................23

Krawczyk Domańska Judyta ..................................................................................................114

Kubica Lenka ......................................................................................................................................63

Kuczara Aleksandra.........................................................................................................................33

Kufel Rutkowska Ludmiła...............................................................................................................9

Laskowska Magdalena ....................................................................................................................5

Lenik Iwona .........................................................................................................................................67

Lepiorz Łukasz ...................................................................................................................................56

Limbach Magdalena ......................................................................................................................68

Łapka Agnieszka ...............................................................................................................................89

Makaruk Kamila ................................................................................................................................15

Maksel Mariusz ..................................................................................................................................99

Marchewka Monika ........................................................................................................................76

Masiul Gozdecka Anna ..............................................................................................................105

Mierzejewski Mariusz .................................................................................................................116

Misztur Aleksandra.......................................................................................................................103

Możdzyński Jan .................................................................................................................................30

Mrowiec Łysy Ewa ...........................................................................................................................25

Mrożek Agata .....................................................................................................................................44

Nowak Agata ......................................................................................................................................84

Nowosielska Agata ............................................................................................................................4

Olszczyński Paweł ............................................................................................................................58

Orońska Katarzyna ..........................................................................................................................20

Orzechowski Janusz .......................................................................................................................17

Ostrowska Daria................................................................................................................................16

Pabich Małgorzata .......................................................................................................................111

Pasztuła Kajetan ................................................................................................................................92

Pener (Świątecki Bartosz) .........................................................................................................117

Pulik Alicja ............................................................................................................................................94

Radzewicz Grzegorz .......................................................................................................................34

Rozmus Natalia .................................................................................................................................73

Rudziński Igor .....................................................................................................................................81

Ruman Agata......................................................................................................................................48

Sakowski Piotr .................................................................................................................................115

Siemiątkowska Izabela .................................................................................................................70

Siemoński Maciej ..........................................................................................................................110

Sikora Monika.....................................................................................................................................32

Smolik Dominik .................................................................................................................................71

Sołowiej Justyna ............................................................................................................................102

Sroka Natalia .......................................................................................................................................82

Stryszowska Katarzyna .................................................................................................................66

Synak Monika .....................................................................................................................................90

Szczechowska Olga ........................................................................................................................80

Szczepaniak Magdalena ..............................................................................................................19

Szczerbakowicz Magdalena ......................................................................................................42

Sztuka Jacek ........................................................................................................................................59

Szymaniuk Paulina ..........................................................................................................................29

Szymańska Jagoda ......................................................................................................................104

Szymkiewicz Katarzyna .............................................................................................................112

Świerczek Agnieszka ......................................................................................................................47

Tobiańska Porc Monika ...................................................................................................................3

Trade Mark ...........................................................................................................................................93

Trzeszczkowski Konrad .................................................................................................................18

Tumiłowicz Joanna .........................................................................................................................79

Węgrzyn Magdalena .....................................................................................................................37

Wierzbicki Maciej .............................................................................................................................86

Wiłun Bartosz .....................................................................................................................................38

Wojtysek Tomek ................................................................................................................................35

Wolf Maja ..............................................................................................................................................40

Wójcik Anna ........................................................................................................................................77

Wójcik Danuta ...................................................................................................................................41

Wybraniec Lena ................................................................................................................................78

Zabawa Maciej ..................................................................................................................................72

Zembko Małgorzata ......................................................................................................................43

Zydlewski Łukasz .............................................................................................................................22

Zwierzchowska Hania ...................................................................................................................21

Żochowska Joanna ......................................................................................................................100

INDEX

POLSWISS ART

DOM AUKCYJNY POLSWISS ART Iwony Büchner

00-490 Warszawa, ul. Wiejska 20 (vis a vis Hotelu Sheraton)

tel./fax: 22 628 13 67, tel. 22 629 46 87, [email protected], www.polswissart.pl

Opracowanie katalogu: Marzena Karpińska, Tatiana Rasała-Chmiel

Zdjęcia: Dariusz Kowalik, tel. +48 792 79 42 42, e-mail: [email protected]

Projekt i skład: Paweł Wolski, tel. +48 691 201 682, e-mail: pawel@fi rstgroup.net.pl

Page 45: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

| 43 |

1. Aukcja prowadzona jest zgodnie z przepisami prawnymi przez upoważnioną osobę zwaną dalej Aukcjonerem.

2. Tak zwane postąpienie w licytacji (podwyższenie stawki) określa Aukcjoner.

3. Do udziału w licytacji upoważniają wyłącznie tabliczki z numerami identyfi kacyjnymi. Pracownicy Domu Aukcyjnego wydają je

przed aukcją. Dane osobiste kupującego pozostają do wyłącznej wiadomości Domu Aukcyjnego.

4. Kupujący pragnący zachować anonimowość po uprzednim uzgodnieniu z Domem Aukcyjnym mogą wziąć udział w licytacji

przez telefon lub zlecić Domowi Aukcyjnemu licytowanie w ich imieniu.

5. Do wzięcia udziału w aukcji upoważnia wpłata wadium w wysokości 100 złotych.

6. Zakończenie licytacji danego obiektu następuje w momencie uderzenia młotkiem przez aukcjonera i jest równoznaczne z zawar-

ciem umowy kupna-sprzedaży. Osoba, która oferuje najwyższą cenę staje się nabywcą z wyjątkiem, gdy dzieje się to w sytuacji

sporu. Aukcjoner ma prawo ów spór rozwiązać lub też ponownie zaoferować obiekt.

7. Do ogólnej wartości kwoty wylicytowanej doliczona zostaje opłata organizacyjna w  wysokości 15%. Opłata obowiązuje rów-

nież w przypadku sprzedaży poaukcyjnej, w przypadku kiedy obiekt nie zostanie sprzedany na aukcji. Należność za zakupione

obiekty może być zapłacona gatówką, przelewem lub kartą płatniczą.

8. Prawo własności przechodzi na rzecz kupującego w momencie dokonania całej wpłaty.

9. Dom Aukcyjny gwarantuje zgodność cech opisanych w katalogu ze stanem faktycznym. Dom Aukcyjny nie ponosi odpowiedzial-

ności za ukryte wady fi zyczne i prawne zakupionych obiektów.

10. Dom Aukcyjny nie oferuje usługi pakowania oraz wysyłki zakupionych przedmiotów jednakże na życzenie klienta Dom Aukcyjny

może odpłatnie zapakować przedmiot oraz wysłać go na koszt Kupującego. Dom Aukcyjny nie ponosi odpowiedzialności za

ewentualne uszkodzenia obrazu w czasie transportu.

REGULAMIN AUKCJI

Page 46: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

| 44 |

ZLECENIE LICYTACJI

Aukcja Dzieł Sztuki

12 września 2013, godz. 19.00

Prosimy o podpisanie zlecenia.

Imię, Nazwisko ....................................................................................................... Data, Podpis ........................................................................................................

Dom Aukcyjny

Polswiss Art Sp. z o.o

00-490 Warszawa

ul. Wiejska 20

Tel.:/Fax: 22 628 13 67

Możliwe jest złożenie pisemnej oferty na obraz zgłoszony do licytacji bądź udział telefoniczny. Należy wypełnić kwestionariusz zgłoszeniowy

i przesłać faxem do dnia poprzedzającego aukcję, na numer (22) 628 13 67, Dom Aukcyjny zastrzega sobie możliwość odrzucenia oferty w przy-

padku niezgodności podanych danych ze stanem faktycznym.

.....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Imię i Nazwisko

Dokładny adres

Telefony, fax

Dokument tożsamości

Dom Aukcyjny Polswiss Art. gwarantuje poufnośc danych osobowych

Nr pozycji

w katalogu

Opis pozycji

(autor tytuł, wymiary)

Maksymalna

cena oferenta

Do udziału w licytacji upoważnia wpłacone wadium w wysokości 10% planowanych zakupów. Kwotę prosimy przelać na numer konta:

ING Bank Śląski

57 1050 1038 1000 0023 0543 9743

W przypadku nie podjęcia zakupu na aukcji wadium zostanie odesłane uczestnikowi aukcji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dom Aukcyjny Polswiss Art Sp. z o.o. moich danych osobowych w celach marketingowych.

Page 47: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013
Page 48: 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013

DOM AUKCYJNY POLSWISS ART