3 Aukcja Supermloda 12.09.2013
Upload
dom-aukcyjny-polswiss-art-sp-z-oo -
Category
Documents
view
222 -
download
1
Transcript of 3 Aukcja Supermloda 12.09.2013
dom aukcyjnypolswiss art
siedziba domu aukcyjnego polswiss ar t12 września 201319.00
aukcja supermłoda 3
dom aukcyjny polswiss ar t, ul. wiejska 20, 00-490 warszawa22 628 13 67, 22 629 46 87, www.polswissar t.pl, galeria@polswissar t.pl
partner:
aukcja supermłoda
wystawa przedaukcyjna07.09 – 11.09 w godz. 11.00 – 19.00galeria polswiss ar t, warszawa ul. wiejska 20oraz w dniu aukcji w godz. 11.00 – 18.00w siedzibie domu aukcyjnego polswiss ar t
3
| 2 |
1PIOTR KOLANKO ur. 1987
DOMINIKA olej, płótno, 100x130 cmopisany na odwrocie: PIOTR KOLANKO
Cena wywoławcza: 500 zł
2MICHAŁ KOTULA ur. 1981
BARWY METROPOLII, 2010 akryl, płótno, 100x130 cmsygn. p.d.: KOTULA, na odwrocie nalepka autorska
Cena wywoławcza: 500 zł
3MONIKA TOBIAŃSKA-PORC ur. 1985
PRZYJACIELE, 2013 olej, płótno, 70x90 cmopisany na odwrocie: PRZYJACIELE MONIKA TOBIAŃSKA
Cena wywoławcza: 500 zł
| 3 |
4AGATA NOWOSIELSKA
ur. 1982
SEKRETY, 2013 olej, płótno, 80x80 cmopisany na odwrocie:
Agata Nowosielska 2013 Secrets/Sekrety
Cena wywoławcza: 500 zł
5MAGDALENA LASKOWSKA
ur. 1985
SIERPIEŃ, 2011alkid, olej, 65x100 cm
sygn. p.d. Laskowska, opisany na odwrocie p.g.”Sierpień” 2011 alkid,olej, 65x100 cm Laskowska, p.d. Laskowska
Cena wywoławcza: 500 zł
6EWA BOGUSZEWSKA
ur. 1986
BEZ TYTUŁU (ROOTED), 2011 tusz, płótno, 70x65 cm
opisany na odwrocie: EWA BOGUSZEWSKA BEZ TYTUŁU (ROOTED) 2011
Cena wywoławcza: 500 zł
| 4 |
7OLGA GRALEWSKA ur. 1989
OAZA, 2012akryl, płótno, 50x70 cmsygn. p.d. Olga 12, na odwrocie: Olgi Gralewskiej A.D. 2012
Cena wywoławcza: 500 zł
8WIKTOR JANICKI ur. 1983
CHORWACKI MOST, 2013 akryl, płótno, 100x70 cmsygn. p.d.: W.Janicki
Cena wywoławcza: 500 zł
9LUDMIŁA KUFEL-RUTKOWSKA ur. 1983
MIĘDZY NIEBEM A ZIEMIĄ I, 2013 technika własna, olej, płótno, 100x150 cmopisany na odwrocie: Ludmiła Kufel-Rutkowska 2013 KRAKÓW „Między niebem a ziemią”
Cena wywoławcza: 500 zł
| 5 |
10RAFAŁ CZĘPIŃSKI
ur. 1988
BETON Z CYKLU WALLS, 2013 akryl, olej, płótno, 60x80 cm
opisany na odwrocie: Rafał Czempo Czępiński „BETON” z cyklu: Walls, 2013r 60/80
Cena wywoławcza: 500 zł
11JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK
ur. 1966
CUMULUS, 2013olej, płótno, 80x80 cm
sygn. prawy dół J.KH’B, opisany na odwrocie JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK „CUMULUS” 2013
olej/płótno 80x80
Cena wywoławcza: 500 zł
12MARTA KONIECZNY
ur. 1969
OGRÓD SĄSIADA, 2012 akryl, płótno, 70x100 cm
sygn. p.d.: MARTA KONIECZNY, opisany na odwrocie: OGRÓD SĄSIADA Marta Konieczny 2012
Cena wywoławcza: 500 zł
| 6 |
13KATARZYNA KANIA ur. 1983
WODNY ŚWIAT, 2009 sucha pastel, karton, 100x70 cmsygn. p.d.: KASIA KANIA 2009, opisany na odwrocie: „Wodny Świat” – sucha pastel 100x70 cm, 2009 rok KASIA KANIA 2009
Cena wywoławcza: 500 zł
14KATARZYNA KORYTKOWSKA ur. 1979
EKSPLOZJA ZAPACHU, 2013olej, płótno, 50x60 cmsygn. prawy dół K.Korytkowska
Cena wywoławcza: 500 zł
15KAMILA MAKARUK ur. 1987
QURY, 2012 akryl, płótno, 40x50 cm opisany na odwrocie: QURY KAMA 12/TECH AKRYL NA PŁÓTNIE/KAMILA MAKARUK
Cena wywoławcza: 500 zł
| 7 |
16DARIA ALICJA OSTROWSKA
ur. 1986
W CZERWONEJ SUKIENCE, 2013 akryl, płótno, 50x65 cm
sygn. p.d.: D.Ostrowska, opisany na odwrocie: w czerwonej sukience D.Ostrowska 2013
Cena wywoławcza: 500 zł
17JANUSZ ORZECHOWSKI
ur. 1982
RÓŻOWE OKULARY, 2013 olej, płótno, 100x70 cm
sygn. p.d.: Janusz Orzechowski 2013
Cena wywoławcza: 500 zł
18KONRAD TRZESZCZKOWSKI
ur. 1985
BEZ TYTUŁU, 2011olej, płótno, 100x100 cm
Cena wywoławcza: 500 zł
| 8 |
19MAGDALENA SZCZEPANIAK ur. 1984
PARK WODNY 1, 2007 akryl, tempera, olej, płótno, 100x120 cmopisany na odwrocie: M. Szczepaniak PRACOWNIA PROF. A WSIOŁKOWSKIEGO 100x120 akryl, tempera, olej
Cena wywoławcza: 500 zł
20KATARZYNA OROŃSKA ur. 1984
PRZED KULTURHUSET, 2013 akryl, płótno, 100x80 cmsyng. p.d.: „ORNO 2013”
Cena wywoławcza: 500 zł
21HANIA ZWIERZCHOWSKA ur. 1989
POBITE GARY, 2011olej, płótno, 80x100 cmsygn. na odwrocie HANIA ZWIERZCHOWSKA - 2011 - „POBITE GARY”
Cena wywoławcza: 500 zł
| 9 |
22ŁUKASZ ZEDLEWSKI
ur. 1989
PRZEDWIOŚNIE, 2010 olej, płótno, 55x115 cm
opisany na odwrocie: Łukasz Zedlewski 2010
Cena wywoławcza: 500 zł
23TOMASZ KOZŁOWSKI
ur. 1982
M, 2013 olej, płótno, 60x80 cm
opisany na odwrocie: T. Kozłowski‚13
Cena wywoławcza: 500 zł
| 10 |
24WOJCIECH KALETA ur. 1981
STUDIUM ŚWIATŁA V Z CYKLU PEJZAŻ. STUDIUM ŚWIATŁA, 2009 olej, płótno, 100x120 cmopisany na odwrocie: Wojciech Kaleta 2009 Wojciech Kaleta Studium światła V 2009 r. cykl: Pejzaż. Studium światła
Cena wywoławcza: 500 zł
25EWA MROWIEC-ŁYSY ur. 1984
BEZ TYTUŁU, 2011 akryl, płótno, 100x150 cmopisany na odwrocie: Ewa Mrowiec-Łysy 2011
Cena wywoławcza: 500 zł
26IWONA DELIŃSKA ur. 1963
NACZYNIA, 2013 olej, płótno, 120x80 cmopisany na odwrocie: Delińska 2013
Cena wywoławcza: 500 zł
| 11 |
27IWONA DOMBEK-RYBCZYŃSKA
ur. 1974
SZYBKIE ŚNIADANIE akryl, płótno, 100x100 cm
opisany na odwrocie: Iwona Dombek-Rybczyńska „Szybkie śniadanie”
Cena wywoławcza: 500 zł
28JUSTYNA JANIKOWSKA
ur. 1993
BEZ TYTUŁU, 2012 olej, płótno, 100x70 cm
opisany na odwrocie: „bez tytułu” Justyna Janikowska, 2012, 100x70
Cena wywoławcza: 500 zł
29PAULINA SZYMANIUK
ur. 1978
KĄPIEL, 2011akryl, płótno, 100x120 cm
opisany na odwrocie: Paulina Szymaniuk „Kąpiel”
Cena wywoławcza: 500 zł
| 12 |
30JAN MOŻDŻYŃSKI ur. 1986
TOŻSAMOŚĆ Z CYKLU SZTUCZNY ŚWIAT: PRZEMIJ ANIE, 2013olej, płótno, 90x70 cmopisany z tyłu JAN MOŻDŻYŃSKI, TOŻSAMOŚĆ, 2013, PRZEMIJ ANIE CYKL
Cena wywoławcza: 500 zł
31DIANA BATRUCH ur. 1988
WODA, 2013 olej, płótno, 50x70 cmopisany na odwrocie: DIANA BATRUCH II SUM
Cena wywoławcza: 500 zł
32MONIKA SIKORA ur. 1988
LALKA, 2012 akryl, płótno, 80x80 cmsygn. p.d.: Monika Sikora KRK ‚2012, opisany na odwrocie: „Lalka” M.Sikora 80/80 AKRYL KRK’2012
Cena wywoławcza: 500 zł
| 13 |
33ALEKSANDRA KUCZARA
ur. 1984
W GÓRACH CHMURA, 2013 akryl, olej, płótno, 50x60 cm
sygn. p.d.: Kuczara 13, opisany na odwrocie: Kuczara 2013 „W górach chmura” akryl, olej na płótnie
Cena wywoławcza: 500 zł
34GRZEGORZ RADZEWICZ
ur. 1976
BURZA 02, 2009 olej, akryl, płótno, 100x70 cm
sygn. l.d.Radzewicz 2009, opisany na odwrocie: Grzegorz Radzewicz 2009
Cena wywoławcza: 500 zł
35TOMEK WOJTYSEK
ur. 1983
OSTATNI MOHIKANIN, 2013 olej, płótno, 61,5x73,5 cm
opisany na odwrocie: „OSTATNI MOHIKANIN” Tomek Wojty-sek 61,5x 73,5 cm olej, płótno, 2013
Cena wywoławcza: 500 zł
| 14 |
36KAROL DRZEWIECKI ur. 1987
JEŹDZIEC 18, 2013 akryl, spray, szablon, płótno, 144x63,5 cmsygn. p.d.: Karol Drzewiecki ‚13
Cena wywoławcza: 500 zł
37MAGDALENA WĘGRZYN ur. 1986
SZUM I, 2013 akryl, płótno, 100x120 cmopisany na odwrocie: MAGDA WĘGRZYN \”SZUM I\” 2013
Cena wywoławcza: 500 zł
| 15 |
38BARTOSZ WIŁUN
ur. 1986
LIST DO JANE, 2009 akryl, płótno, 130x100 cm
opisany na odwrocie: WIŁUN LIST DO JANE
Cena wywoławcza: 500 zł
39JUSTYNA HANKUS-DOŁHUN
ur. 1968
TEQUILA SUNRISE, 2013 technika własna, sklejka, 80x90 cm
sygn..d. JSzD, opisany na odwrocie: Justyna Hankus/Tequlia Sinrise/2013/90x80 cm
Cena wywoławcza: 500 zł
40MAJA WOLF
ur. 1981
CZERWONY DYWAN, 2012 olej, płótno, 70x100 cm
sygn. na licu: WolfMaja 2012
Cena wywoławcza: 500 zł
| 16 |
41DANUTA WÓJCIK ur. 1978
MODERN DANCE, 2010 olej, płótno, 100x65 cmsygn.p.d. DWójcik 2010, opisany na odwrocie Lublin 2010 Rok/Danuta Wójcik/”Modern Dance”
Cena wywoławcza: 500 zł
42MAGDALENA SZCZERBAKOWICZ ur. 1979
BEZ TYTUŁU, 2010 olej, płótno, 116x81 cmopisany na odwrocie: Magdalena Szczerbakowicz 2010
Cena wywoławcza: 500 zł
43MAŁGORZATA ZEMBKO ur. 1987
MARTWA, 2009 olej, płótno, 125x100 cm opisany na odwrocie: ZEMBKO/MAŁGORZATA/MARTWA
Cena wywoławcza: 500 zł
| 17 |
44AGATA MROŻEK
ur. 1981
BEZ TYTUŁU Z CYKLU SKAŁY, olej, płótno, 40x60 cm
sygn. p.d.: A.Mrożek
Cena wywoławcza: 500 zł
45ADRIAN KEMPA
ur. 1989
NA POŁUDNIE, 2012 olej, płótno, 100x70 cm
sygn. p.d.: A.Kempa ‚12, opisany na odwrocie: ADRIAN KEMPA
Cena wywoławcza: 500 zł
46URSZULA KOZIEŁ
ur. 1977
NIESKOŃCZONOŚĆ, 2013 akryl, płótno, 70x70 cm
opisany na odwrocie: „NIESKOŃCZONOŚĆ” URSZULA KOZIEŁ 2013 r.
Cena wywoławcza: 500 zł
| 18 |
47AGNIESZKA ŚWIERCZEK ur. 1981
DRZEWA. JESIEŃ, 2013 akryl, płótno, 70x100 cmsygn. p.d.: Aga Świerczek 2013, opisany na odwrocie: „Drzewa. Jesień” Aga Świerczek 2013
Cena wywoławcza: 500 zł
48AGATA RUMAN ur. 1985
KOBIETA Z PAPIEROSEM, 2012 olej, płótno, 70x60 cmsygn. l.d.: A.RUMAN ‚12
Cena wywoławcza: 500 zł
49MARZENA BIS ur. 1987
MELANCHOLIA, 2013 olej, płótno, 70x105 cmopisany na odwrocie: Marzena Bis \”Melancholy\” 2013 70/105
Cena wywoławcza: 500 zł
| 19 |
50WALDEMAR BOROWSKI
ur. 1979
REFLEKSJA ŚWIĄTECZNA, 2007olej, płótno, 73x54 cm
opisany na odwrocie: W.BOROWSKI/ REFLEKSJA ŚWIĄTECZNA/ OLEJ 73x54 cm
Cena wywoławcza: 500 zł
51MAGDALENA DĄBAŁA
ur. 1980
SROKA NAD ŚWIDREM, 2013akryl, płótno, 46x55 cm
opisany na odwrocie: Magda Dąbała/Sroka nad Świdrem/2013
Cena wywoławcza: 500 zł
52ŁUKASZ GROTKOWSKI
ur. 1987
GALAKTYKA NR I, 2011/2012akryl, płótno, 100x80 cm
opisany na odwrocie: Ł Grotkowski 2011/2012/ „Galaktyka” nr#1
Cena wywoławcza: 500 zł
| 20 |
53MICHAŁ BOJARA ur. 1979
JC VAN DAMME, 2013 akryl, płotno, 60x80 cmopisany na odwrocie: M.Bojara 2013 J.C.Van Damme 60x80 cm
Cena wywoławcza: 500 zł
54MAGDALENA HAJNOSZur. 1955
Z CYKLU MIASTO, 2013 akryl, płótno, 100x73 cmsyg. p.d. MH13, na odwrocie: M Hajnosz 2013
Cena wywoławcza: 500 zł
55EDYTA DUDUŚ ur. 1975
GORĄCE POPOŁUDNIE, 2012 akryl, płótno, 100x120 cmsygn. p.d.: d2012, opisany na odwrocie: Edyta Duduś 2012
Cena wywoławcza: 500 zł
| 21 |
56ŁUKASZ LEPIORZ
ur. 1982
BEZ TYTUŁU, 2007olej, płótno, 70x60 cm
opisany na odwrocie: Łukasz Lepiorz bez tytułu 2007
Cena wywoławcza: 500 zł
57JOANNA DYLĄG
ur. 1990
BEZ TYTUŁU, 2013olej, płótno, 100x70 cm
opisany na odwrocie: JOANNA DYLĄG „BEZ TYTUŁU” OLEJ, PŁÓTNO 100X70 CM 2013
Cena wywoławcza: 500 zł
58PAWEŁ OLSZCZYŃSKI
ur. 1985
PARA, 2010 olej, spray, płótno, 50x61 cm
opisany na odwrocie: Olszczyński Paweł/2010
Cena wywoławcza: 500 zł
| 22 |
60AGNIESZKA CYRANKA-PYTLIK ur. 1986
STUMILOWY LAS, 2013 olej, płótno, 120x100 cmopisany na odwrocie: AGNIESZKA CYRANKA-PYTLIK 2013
Cena wywoławcza: 500 zł
59JACEK SZTUKA ur. 1976
PLAŻA V, 2012 olej, płótno, 60x150 cmopisany na odwrocie: JACEK SZTUKA „PLAŻA V” 60X150 cm A.D.2012 OLEJ
Cena wywoławcza: 500 zł
| 23 |
61MARIUSZ DOBROGOJSKI
ur. 1972
BEZ TYTUŁU (KOBIETA NA SKUTERZE), 2012 akryl, płótno, 100x140 cm
opisany na odwrocie: Mariusz Dobrogojski 2012 Kobieta na skuterze
Cena wywoławcza: 500 zł
62IZABELA KITA
ur. 1978
SIEDEM…, 2013 akryl, płótno, 30x30 cm+15x15cm+15x15 cm
sygn. na licu: Izabela Kita 2013, opisany na odwrocie: Izabel Kita „Siedem…” akryl/płótno 2013 30x30+15x15+15x15
Cena wywoławcza: 500 zł
63LENKA KUBICA
ur. 1981
GRA, 2013 akryl, płótno, 60x90 cm
sygn. p.d.: LENKA KUBICA‚13, na odwrocie nalepka autorska
Cena wywoławcza: 500 zł
| 24 |
66KATARZYNA STRYSZOWSKA ur. 1983
SZAFIRKI, 2013 olej, tektura, 27,9x35,6 cmopisany na odwrocie: „Szafi rki” Katarzyna Stryszowska, olej na tekturze, 2013
Cena wywoławcza: 500 zł
65EDYTA HUL ur. 1987
ZWIERZĘ 13-XVII, 2013 olej, akryl, technika własna, płótno, 140x100 cmopisany na odwrocie: EDYTA HUL
Cena wywoławcza: 500 zł
64NATALIA KARASIŃSKA ur. 1987
STRUKTURA VIII Z CYKLU STRUKTURY WŁASNE, 2011akryl, płótno, 60x80 cmopisany na odwrocie: NKARASIŃSKA
Cena wywoławcza: 500 zł
| 25 |
67IWONA LENIK
ur. 1983
HEAD WITH RED ACCENT, 2013olej, akryl, płótno, 65x81 cm
sygn. p.d. Iwona Lenik’13
Cena wywoławcza: 500 zł
68MAGDALENA LIMBACH
ur. 1974
WIDZĄ SIEBIE, 2011akryl, olej, płótno, 130x110
sygn.l.d. ML11
Cena wywoławcza: 500 zł
69BARTOSZ CZARNECKI
ur. 1988
STRUKTURA MIASTA, 2013 olej, płótno, 50x90 cm
opisany na odwrocie: Bartosz Czarnecki 2013
Cena wywoławcza: 500 zł
| 26 |
71DOMINIK SMOLIK ur. 1982
SUMMER IN GREECE, 2013akryl, płótno, 70x100 cmopisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK „SUMMER IN GREECE” KRAKÓW 2013
Cena wywoławcza: 500 zł
72MACIEJ ZABAWA ur. 1981
LASKA NA PLAŻY, 2012olej, płótno, 80x130 cmopisany na odwrocie: MACIEJ ZABAWA
Cena wywoławcza: 500 zł
70IZABELA SIEMIĄTKOWSKA ur. 1990
CZERWONE MIASTO, 2013 olej, płótno, 100x120cmsygn. i opisany na odwrocie: Izabela Siemiątkowska „Czerwone miasto” 2013r
Cena wywoławcza: 500 zł
| 27 |
73NATALIA ROZMUS
ur. 1983
JÖNKÖPINGS STATION, 2013akryl, płótno, 45x70 cm
sygn. p.d.: Rozmus ‚13, opisany na odwrocie: „Jönköpings station” natalia rozmus 2013, oraz nalepka autorska
Cena wywoławcza: 500 zł
74MICHAŁ BERNAD
ur. 1990
EXPIATION I, 2012 olej, płótno, 90x120 cm
sygn. p.d.: M.Bernad, opisany na odwrocie: NIE RUSZAĆ MICHAŁ BERNAD
Cena wywoławcza: 500 zł
75DOMINIKA HOFMAN
ur. 1986
AKTY, 2012akryl, płótno, 170x130 cm
opisany na odwrocie: D.Hofman
Cena wywoławcza: 500 zł
| 28 |
77ANNA WÓJCIK ur. 1986
KOŃSKA DAWKA, 2012 olej, płótno, 100x80 cmopisany na odwrocie: Anna Wójcik 2012
Cena wywoławcza: 500 zł
78LENA WYBRANIEC ur. 1985
ONE WAY VISION XI, 2012 akryl, płótno, 110x90 cmopisany na odwrocie: Wybraniec 2012 „One way vision XI”
Cena wywoławcza: 500 zł
76MONIKA MARCHEWKA ur. 1988
POMIĘDZY, 2013 olej, płótno, 100x100 cmopisany na odwrocie: MARCHEWKA 2013
Cena wywoławcza: 500 zł
| 29 |
80OLGA SZCZECHOWSKA
ur. 1987
Z CYKLU ROZBITE, 2012 olej, akryl, płótno, 70x70 cm
opisany na odwrocie: OLGA SZCZECHOWSKA 2012
Cena wywoławcza: 500 zł
81IGOR RUDZIŃSKI
ur. 1985
SKULL#6, 2013technika mieszana, 80x60 cm
opisany na odwrocie: NIEBIESKI.13.ROBI.KRESKI.
Cena wywoławcza: 500 zł
79JOANNA TUMIŁOWICZ
ur. 1952
UPAŁ, 2013akryl, płótno, 2x40x40; 2x40x27x27
sygn. każdy element nalepką autorską
Cena wywoławcza: 500 zł
| 30 |
84AGATA NOWAK ur. 1983
EQUINOX I, 2013 olej, akryl, płótno, 90x130 cmopisany na odwrocie: Equinox I Agata Nowak 130x90 cm, 2013 r.
Cena wywoławcza: 500 zł
83MARZENA GAWRYSIAK ur. 1978
ZAGINĄŁ YORK, 2013 olej, akryl, płótno, 92x65 cmopisany na odwrocie: MARZENA GAWRYSIAK „ZAGINĄŁ YORK”
Cena wywoławcza: 500 zł
82NATALIA SROKA ur. 1982
ZORITA Z CYKLU EL PUEBLO, 2013 olej, płótno, 50x65,5 cmsygn. p.d.: Natalia Sroka 2013, opisany na odwrocie: Natalia Sroka ZORITA z cyklu El pueblo 2013
Cena wywoławcza: 500 zł
| 31 |
85NIKODEM BAISER
ur. 1988
MI LOW JU LONG TAJM MI SAKI SAKI FAJW DOLLAR, 2013technika mieszana: olej, akryl, gesso, węgiel, markery, kredki, płótno, 120x80 cm
opisany na odwrocie: „mi low ju long tajm/mi saki saki fajw dollar” /nikodem/BAISER
Cena wywoławcza: 500 zł
86MACIEJ WIERZBICKI
ur. 1981
KOBIETA Z KULĄ, 2013 akryl, płótno, 130x115 cm
sygn. p.d.: M.Wierzbicki, opisany na odwrocie: MACIEJ WIERZBICKI „KOBIETA Z KULĄ”
Cena wywoławcza: 500 zł
87KATARZYNA ADAMEK
ur. 1980
PTAKI, 2011olej, płótno, 81x100 cm
opisany na odwrocie: K.Adamek
Cena wywoławcza: 500 zł
| 32 |
90MONIKA SYNAK ur. 1984
DO LATA, 2013 akryl, płótno, 60x90 cmsygn. p.d.: MSYNAK, opisany na odwrocie: MONIKA SYNAK „DO LATA” 2013 60X90, AKRYL
Cena wywoławcza: 500 zł
88JASIEK BALCERZAK ur. 1976
KRZAK DZIKIEGO WINA, 2010olej, płótno, 132x113 cmsygn. na odwrocie prawa góra JASIEK BALCERZAK OLEJ/PŁÓTNO „KRZAK DZIKIEGO WINA” 2010
Cena wywoławcza: 500 zł
89AGNIESZKA ŁAPKA ur. 1983
MELISSA, 2013 olej, płótno, 130x130 cm
Cena wywoławcza: 500 zł
| 33 |
91JÓZEF CHYŻY
ur. 1983
BUNTOWNIK, 2011 olej, płótno, 50x50 cm
opisany na odwrocie: Józef Chyży „Buntownik”
Cena wywoławcza: 500 zł
92KAJETAN PASZTUŁA
ur. 1981
POD PIĄTKĄ, 2012 akryl, płótno, 70x100 cm
sygn. p.d. monogramem wiązanym, opisana na odwrocie: Kajetan Pasztuła „Pod piątką” akryl/płótno 2012
Cena wywoławcza: 500 zł
93MARK TRADE
ur. 1989
PZO, 2012olej, płótno, 100x80 cm
opisany na odwrocie „PZO” Mark Trade
Cena wywoławcza: 500 zł
| 34 |
96EWA DOROSZENKO ur. 1983
MASZYNY II, 2011
olej, akryl, marker, płótno, 100x120 cmsygn. z tyłu lewa góra EWA DOROSZENKO / MASZYNY II / 2011
Cena wywoławcza: 500 zł
95JULIUSZ KOSIN ur. 1989
AGLOMERACJA - NOKTURN II, 2013 olej, płótno, 60x40 cmopisany na odwrocie: J.KOSIN
Cena wywoławcza: 500 zł
94ALICJA PULIK ur. 1988
ROBOKOŁO, 2013 akryl, płyta drewniana, śr. 67 cm opisany na odwrocie: ALICJA PULIK AKRYL NA PŁYCIE ŚR 67 CM „ROBOKOŁO” 2013
Cena wywoławcza: 500 zł
| 35 |
97KATARZYNA JANIEC-PIŁAT
ur. 1978
MAŁŻEŃSTWOakryl, płótno, 85x80 cm
sygn..d. Katarzyna Janiec Piłat 07, na odwrocie: Katarzyna Janiec Piłat 07
Cena wywoławcza: 500 zł
98JAROSŁAW JASTRZĘBSKI
ur. 1987
SKĄPANE W SŁOŃCU, 2009olej, płótno, 65x95 cm
sygn.p.d.: R. Jastrzębski/ 2009 opisany na odwrocie
Cena wywoławcza: 500 zł
99MARIUSZ MAKSEL
ur. 1981
WCZORAJ…, 2012 olej, płótno, 120x100 cm
sygn. p.d.: MAKSEL 2012, opisany na odwrocie: MARIUSZ MAKSEL „WCZORAJ…” 120x100CM OLEJ 12.09.2012
Cena wywoławcza: 500 zł
| 36 |
102JUSTYNA SOŁOWIEJ ur. 1986
TĘTNIĄCE MIASTO NOCĄ, CHILI COME ON DANCE, 2012 akryl, płótno, 80x100 cmsygn. lewy bok: JUSTYNA SOŁOWIEJ, opisany na odwrocie (Tętniące miasto nocą -chili, come on dance!” Justyna Sołowiej, akryl na płótnie, 100x80 cm, 2012 r.
Cena wywoławcza: 500 zł
101ŁUKASZ CENDROWSKI ur. 1983
Z CYKLU FAŁSZYWA NATURA, 2011 technika własna, 80x120 cm
Cena wywoławcza: 500 zł
100JOANNA ŻOCHOWSKA ur. 1984
UNIQUE MEDITATION, 2013 olej, płótno, 70x70 cm sygn. p.d.: J.K.Żochowska 2013, opisany na odwrocie: JOANNA ŻOCHOWSKA 2013 „UNIQUE MEDITATION
Cena wywoławcza: 500 zł
| 37 |
103ALEKSANDRA MISZTUR
ur. 1977
LĘKLIWOŚĆ, 2012akryl, płótno, 90x120 cm
Cena wywoławcza: 500 zł
104JAGODA SZYMAŃSKA
ur. 1983
SZYBKA VII, 2009olej, płótno, 45x45,5 cm
sygn. z tyłu J.Szymańska /Szybka VII/ 2009
Cena wywoławcza: 500 zł
105ANNA M. MASIUL-GOZDECKA
ur. 1975
SWOBODA 1 Z CYKLU INTUICJE, 2011akryl, płótno, 70x50 cm
sygn. p.d.: A.Gozdecka`11, opisany na odwrocie: Anna M. Masiul-Gozdecka 2011, Swoboda 1 z cyklu Intuicje
Cena wywoławcza: 500 zł
| 38 |
108JULIA BODZIOCHur. 1986
BEZ TYTUŁU, 2012olej, płótno, 130x110 cm
Cena wywoławcza: 500 zł
107ROBERT BODNARur. 1982
DREAM VOYAGE IV, 2013akryl, płótno, 80x40 cmopisany na odwrocie: ROBERT BODNAR / DREAMVOYAGE IV 2013
Cena wywoławcza: 500 zł
106SVETLANA BILETNIKOVAur. 1981
WSTYDLIWI II, 2012olej, płótno, 60x60 cmopisany na odwrocie: S. Biletnikova 2012 r.
Cena wywoławcza: 500 zł
| 39 |
109KATARZYNA FYDRYCH
ur. 1986
PISANE KOLOREM XIV, 2012 technika mieszana, olej, płyta MDF, zaprawa klejowo-kredowa, obiekt
przestrzenny z dwóch części, 75x59 cm oraz 18x106 cmopisany na odwrocie: Katarzyna (Czerwińska) Fydrych „Pisane kolorem
XIV” 2012 technika mieszana olejna płyta MDF, zaprawa klejowo-kredowa na płótnie, 75x59 cm
Cena wywoławcza: 500 zł
110MACIEJ SIEMOŃSKI
ur. 1984
BEZ TYTUŁU (MIASTO MONSTRUM), 2013akryl, płótno, 100x70 cm
sygn. l.d. Siemoński
Cena wywoławcza: 500 zł
111MAŁGORZATA PABICH
ur. 1987
OBCY IV, 2011technika własna, płótno, 80x100 cm
sygn. M.Pabich’11
Cena wywoławcza: 500 zł
| 40 |
114JUDYTA KRAWCZYK-DOMAŃSKAur. 1978
PORTRET, 2012 olej, płótno, 150x120 cmopisany na odwrocie
Cena wywoławcza: 500 zł
113GRZEGORZ KLIMEKur. 1987
STOI NA STACJI LOKOMOTYWA…, 2013tempera, olej, płótno, 70x100 cmsygn.
Cena wywoławcza: 500 zł
112KATARZYNA SZYMKIEWICZur. 1989
ROZSTANIE, 2013olej, płótno, 120x80 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Szymkiewicz/Rozstanie/2013
Cena wywoławcza: 500 zł
| 41 |
115PIOTR SAKOWSKI
ur. 1983
PEJZAŻ MIEJSKI, 2012akryl, płótno, 81x81 cm
sygn. na odwrocie: SAKOWSKI/2012/”PEJZAŻ MIEJSKI”
Cena wywoławcza: 500 zł
116MARIUSZ MIERZEJEWSKI
ur. 1981
100/15, 2013
olej, płótno, 100x100 cmopisany na odwrocie: tyt; 100/15/Mariusz Mierzejewski/2013
Cena wywoławcza: 500 zł
117PENER (BARTOSZ ŚWIĄTECKI)
ur. 1981
NEON ORNAGE, 2013
olej, płótno, 62x92 cmopisany na odwrocie: Bartosz Świątecki /2013/ „Neon orange”
Cena wywoławcza: 500 zł
| 42 |
Adamek Katarzyna ..........................................................................................................................87
Baiser Nikodem .................................................................................................................................85
Balcerzak Jasiek .................................................................................................................................88
Batruch Diana ....................................................................................................................................31
Bernard Michał ..................................................................................................................................74
Biletnicova Svetlana ....................................................................................................................106
Bis Marzena .........................................................................................................................................49
Bodnar Robert ................................................................................................................................107
Bodzioch Julia .................................................................................................................................108
Boguszewska Ewa ..............................................................................................................................6
Bojara Michał ......................................................................................................................................53
Borowski Waldemar........................................................................................................................50
Cendrowski Łukasz ......................................................................................................................101
Chyży Józef ......................................................................................................................................... 91
Cyranka Pytlik Agnieszka .............................................................................................................60
Czarnecki Bartosz.............................................................................................................................69
Czępiński Rafał ...................................................................................................................................10
Dąbała Magdalena ..........................................................................................................................51
Delińska Iwona ..................................................................................................................................26
Dobrogojski Mariusz ......................................................................................................................61
Dombek Rybczyńska Iwona .....................................................................................................27
Doroszenko Ewa...............................................................................................................................96
Drzewiecki Karol ...............................................................................................................................36
Duduś Edyta........................................................................................................................................55
Dyląg Joanna......................................................................................................................................57
Fydrych Katarzyna ........................................................................................................................109
Gawrysiak Marzena.........................................................................................................................83
Gralewska Olga ....................................................................................................................................7
Grotkowski Łukasz ..........................................................................................................................52
Hajnosz Magdalena........................................................................................................................54
Hankus Dołhun Justyna ...............................................................................................................39
Hofman Dominika...........................................................................................................................75
Hul Edyta ...............................................................................................................................................95
Janicki Wiktor.........................................................................................................................................8
Janiec Piłat Katarzyna ....................................................................................................................97
Janikowska Justyna ........................................................................................................................28
Jastrzębski Jarosław........................................................................................................................98
Kaczmarczyk Hudzik Jagoda ....................................................................................................11
Kaleta Wojciech ................................................................................................................................24
Kania Katarzyna ................................................................................................................................13
Karasińska Natalia ............................................................................................................................64
Kempa Adrian ....................................................................................................................................45
Kita Izabela ...........................................................................................................................................62
Klimek Grzegorz ............................................................................................................................113
Kolanko Piotr .........................................................................................................................................1
Konieczny Marta ..............................................................................................................................12
Korytkowska Katarzyna ................................................................................................................14
Kosin Juliusz ........................................................................................................................................95
Kotula Michał ........................................................................................................................................2
Kozieł Urszula .....................................................................................................................................46
Kozłowski Tomasz ............................................................................................................................23
Krawczyk Domańska Judyta ..................................................................................................114
Kubica Lenka ......................................................................................................................................63
Kuczara Aleksandra.........................................................................................................................33
Kufel Rutkowska Ludmiła...............................................................................................................9
Laskowska Magdalena ....................................................................................................................5
Lenik Iwona .........................................................................................................................................67
Lepiorz Łukasz ...................................................................................................................................56
Limbach Magdalena ......................................................................................................................68
Łapka Agnieszka ...............................................................................................................................89
Makaruk Kamila ................................................................................................................................15
Maksel Mariusz ..................................................................................................................................99
Marchewka Monika ........................................................................................................................76
Masiul Gozdecka Anna ..............................................................................................................105
Mierzejewski Mariusz .................................................................................................................116
Misztur Aleksandra.......................................................................................................................103
Możdzyński Jan .................................................................................................................................30
Mrowiec Łysy Ewa ...........................................................................................................................25
Mrożek Agata .....................................................................................................................................44
Nowak Agata ......................................................................................................................................84
Nowosielska Agata ............................................................................................................................4
Olszczyński Paweł ............................................................................................................................58
Orońska Katarzyna ..........................................................................................................................20
Orzechowski Janusz .......................................................................................................................17
Ostrowska Daria................................................................................................................................16
Pabich Małgorzata .......................................................................................................................111
Pasztuła Kajetan ................................................................................................................................92
Pener (Świątecki Bartosz) .........................................................................................................117
Pulik Alicja ............................................................................................................................................94
Radzewicz Grzegorz .......................................................................................................................34
Rozmus Natalia .................................................................................................................................73
Rudziński Igor .....................................................................................................................................81
Ruman Agata......................................................................................................................................48
Sakowski Piotr .................................................................................................................................115
Siemiątkowska Izabela .................................................................................................................70
Siemoński Maciej ..........................................................................................................................110
Sikora Monika.....................................................................................................................................32
Smolik Dominik .................................................................................................................................71
Sołowiej Justyna ............................................................................................................................102
Sroka Natalia .......................................................................................................................................82
Stryszowska Katarzyna .................................................................................................................66
Synak Monika .....................................................................................................................................90
Szczechowska Olga ........................................................................................................................80
Szczepaniak Magdalena ..............................................................................................................19
Szczerbakowicz Magdalena ......................................................................................................42
Sztuka Jacek ........................................................................................................................................59
Szymaniuk Paulina ..........................................................................................................................29
Szymańska Jagoda ......................................................................................................................104
Szymkiewicz Katarzyna .............................................................................................................112
Świerczek Agnieszka ......................................................................................................................47
Tobiańska Porc Monika ...................................................................................................................3
Trade Mark ...........................................................................................................................................93
Trzeszczkowski Konrad .................................................................................................................18
Tumiłowicz Joanna .........................................................................................................................79
Węgrzyn Magdalena .....................................................................................................................37
Wierzbicki Maciej .............................................................................................................................86
Wiłun Bartosz .....................................................................................................................................38
Wojtysek Tomek ................................................................................................................................35
Wolf Maja ..............................................................................................................................................40
Wójcik Anna ........................................................................................................................................77
Wójcik Danuta ...................................................................................................................................41
Wybraniec Lena ................................................................................................................................78
Zabawa Maciej ..................................................................................................................................72
Zembko Małgorzata ......................................................................................................................43
Zydlewski Łukasz .............................................................................................................................22
Zwierzchowska Hania ...................................................................................................................21
Żochowska Joanna ......................................................................................................................100
INDEX
POLSWISS ART
DOM AUKCYJNY POLSWISS ART Iwony Büchner
00-490 Warszawa, ul. Wiejska 20 (vis a vis Hotelu Sheraton)
tel./fax: 22 628 13 67, tel. 22 629 46 87, [email protected], www.polswissart.pl
Opracowanie katalogu: Marzena Karpińska, Tatiana Rasała-Chmiel
Zdjęcia: Dariusz Kowalik, tel. +48 792 79 42 42, e-mail: [email protected]
Projekt i skład: Paweł Wolski, tel. +48 691 201 682, e-mail: pawel@fi rstgroup.net.pl
| 43 |
1. Aukcja prowadzona jest zgodnie z przepisami prawnymi przez upoważnioną osobę zwaną dalej Aukcjonerem.
2. Tak zwane postąpienie w licytacji (podwyższenie stawki) określa Aukcjoner.
3. Do udziału w licytacji upoważniają wyłącznie tabliczki z numerami identyfi kacyjnymi. Pracownicy Domu Aukcyjnego wydają je
przed aukcją. Dane osobiste kupującego pozostają do wyłącznej wiadomości Domu Aukcyjnego.
4. Kupujący pragnący zachować anonimowość po uprzednim uzgodnieniu z Domem Aukcyjnym mogą wziąć udział w licytacji
przez telefon lub zlecić Domowi Aukcyjnemu licytowanie w ich imieniu.
5. Do wzięcia udziału w aukcji upoważnia wpłata wadium w wysokości 100 złotych.
6. Zakończenie licytacji danego obiektu następuje w momencie uderzenia młotkiem przez aukcjonera i jest równoznaczne z zawar-
ciem umowy kupna-sprzedaży. Osoba, która oferuje najwyższą cenę staje się nabywcą z wyjątkiem, gdy dzieje się to w sytuacji
sporu. Aukcjoner ma prawo ów spór rozwiązać lub też ponownie zaoferować obiekt.
7. Do ogólnej wartości kwoty wylicytowanej doliczona zostaje opłata organizacyjna w wysokości 15%. Opłata obowiązuje rów-
nież w przypadku sprzedaży poaukcyjnej, w przypadku kiedy obiekt nie zostanie sprzedany na aukcji. Należność za zakupione
obiekty może być zapłacona gatówką, przelewem lub kartą płatniczą.
8. Prawo własności przechodzi na rzecz kupującego w momencie dokonania całej wpłaty.
9. Dom Aukcyjny gwarantuje zgodność cech opisanych w katalogu ze stanem faktycznym. Dom Aukcyjny nie ponosi odpowiedzial-
ności za ukryte wady fi zyczne i prawne zakupionych obiektów.
10. Dom Aukcyjny nie oferuje usługi pakowania oraz wysyłki zakupionych przedmiotów jednakże na życzenie klienta Dom Aukcyjny
może odpłatnie zapakować przedmiot oraz wysłać go na koszt Kupującego. Dom Aukcyjny nie ponosi odpowiedzialności za
ewentualne uszkodzenia obrazu w czasie transportu.
REGULAMIN AUKCJI
| 44 |
ZLECENIE LICYTACJI
Aukcja Dzieł Sztuki
12 września 2013, godz. 19.00
Prosimy o podpisanie zlecenia.
Imię, Nazwisko ....................................................................................................... Data, Podpis ........................................................................................................
Dom Aukcyjny
Polswiss Art Sp. z o.o
00-490 Warszawa
ul. Wiejska 20
Tel.:/Fax: 22 628 13 67
Możliwe jest złożenie pisemnej oferty na obraz zgłoszony do licytacji bądź udział telefoniczny. Należy wypełnić kwestionariusz zgłoszeniowy
i przesłać faxem do dnia poprzedzającego aukcję, na numer (22) 628 13 67, Dom Aukcyjny zastrzega sobie możliwość odrzucenia oferty w przy-
padku niezgodności podanych danych ze stanem faktycznym.
.....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Imię i Nazwisko
Dokładny adres
Telefony, fax
Dokument tożsamości
Dom Aukcyjny Polswiss Art. gwarantuje poufnośc danych osobowych
Nr pozycji
w katalogu
Opis pozycji
(autor tytuł, wymiary)
Maksymalna
cena oferenta
Do udziału w licytacji upoważnia wpłacone wadium w wysokości 10% planowanych zakupów. Kwotę prosimy przelać na numer konta:
ING Bank Śląski
57 1050 1038 1000 0023 0543 9743
W przypadku nie podjęcia zakupu na aukcji wadium zostanie odesłane uczestnikowi aukcji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dom Aukcyjny Polswiss Art Sp. z o.o. moich danych osobowych w celach marketingowych.
DOM AUKCYJNY POLSWISS ART