1
W dniu 19.06.2012 r. w naszym internacie odbyły się trzecie zawody armwrestlingowe o Puchar Dyrektora ZSE nr 1 w Krakowie. Zawody sędziował arbiter armwrestlingu Pan Dariusz Groch. Warto dodać, że Pan Darek to wielokrotny medalista mistrzostw Polski na lewą rękę i prawą w kategorii 75 kg, a także uczestnik turniejów rangi międzynarodowej, Mistrzostw Europy i Pucharu Świata (Nemiroff World Cup). W zawodach łącznie wzięło udział 17 uczestników. W kategorii OPEN SENIOR prawa ręka zwyciężył Norbert Józefek z klubu Energim Kraków, drugie miejsce wywalczył Wojciech Dziuba z XXV LO w Krakowie (mieszkaniec naszego internatu) , trzecie miejsce zajął Marek Zyznawski z Zespołu Szkół Łączności w Krakowie, czwarte miejsce zajął Kamil Bożek z Zespołu Szkół Elektrycznych nr 1 w Krakowie. W kategorii OPEN KOBIET prawa ręka Zwyciężyła Olga Biernacka, która w finałowej rozgrywce po bardzo zaciętej rywalizacji pokonała (2 do 1) Katarzynę Buczek. Trzecie miejsce przypadło Jagodzie Pyrcioch, która pokonała Kingę Majka. Zawody odbyły cię w miłej i koleżeńskiej atmosferze. Drobne upominki otrzymali wszyscy startujący a dla zwycięzców wręczono pamiątkowe dyplomy, nagrody rzeczowe i puchary.

Transcript of Web viewW kategorii OPEN KOBIET prawa ręka Zwyciężyła Olga Biernacka, która w finałowej...

Page 1: Web viewW kategorii OPEN KOBIET prawa ręka Zwyciężyła Olga Biernacka, która w finałowej rozgrywce po bardzo zaciętej rywalizacji pokonała (2 do 1) Katarzynę Buczek