1
29-30 września 2014 – Mistrzostwa Gdyni w Biegach Przełajowych Dnia 29 – 30 uczniowie Naszego gimnazjum rywalizowali w Mistrzostwach Gdyni w Biegach Przełajowych w Parku „Marysieńki” na gdyńskich Kolibkach. Pierwszego dnia na trasie ok. 650 m .,odbyły się biegi sztafetowe – drużyn liczących po 10 zawodników-czek . Nasze zespoły zajęły: wśród dziewcząt – 8. miejsce w Gdyni, zaś sztafeta chłopców ukończyła rywalizację na 7. miejscu. Dnia drugiego odbyły się biegi indywidualne na dystansie ok. 1500m. Nasze zawodniczki zajęły kolejno: 1. miejsce – Julia Dias, 17. miejsce – Dominika Pająk, 18. miejsce – Marta Czernek, 32. miejsce – Felicja Gajdowska, 39. miejsce – Weronika Marciniak, 42. miejsce – Kinga Jeżewska. Jedyny reprezentant w kategorii chłopców – Jakub Kułaga zajął 2. miejsce. Gratulacje!!! Nauczycielami – opiekunami byli : pani Iwona Krombel i pan Leszek Kaczorowski.

Transcript of · Web view29-30 września 2014 – Mistrzostwa Gdyni w Biegach Przełajowych Dnia 29...

Page 1: · Web view29-30 września 2014 – Mistrzostwa Gdyni w Biegach Przełajowych Dnia 29 – 30 uczniowie Naszego gimnazjum rywalizowali w Mistrzostwach Gdyni w Biegach Przełajowych

29-30 września 2014 – Mistrzostwa Gdyni w Biegach Przełajowych

Dnia 29 – 30 uczniowie Naszego gimnazjum rywalizowali w Mistrzostwach Gdyni w Biegach Przełajowych w Parku „Marysieńki” na gdyńskich Kolibkach. Pierwszego dnia na trasie ok. 650 m .,odbyły się biegi sztafetowe – drużyn liczących po 10 zawodników-czek . Nasze zespoły zajęły: wśród dziewcząt – 8. miejsce w Gdyni, zaś sztafeta chłopców ukończyła rywalizację na 7. miejscu.

Dnia drugiego odbyły się biegi indywidualne na dystansie ok. 1500m. Nasze zawodniczki zajęły kolejno: 1. miejsce – Julia Dias,

17. miejsce – Dominika Pająk, 18. miejsce – Marta Czernek, 32. miejsce – Felicja Gajdowska, 39. miejsce – Weronika Marciniak, 42. miejsce – Kinga Jeżewska.Jedyny reprezentant w kategorii chłopców – Jakub Kułaga zajął 2. miejsce.

Gratulacje!!! Nauczycielami – opiekunami byli : pani Iwona Krombel i pan Leszek Kaczorowski.