PRZEDSZKOLAKÓW

20

description

I MISTRZOSTWA. MINI – PIŁKI NOŻNEJ. PRZEDSZKOLAKÓW. - PowerPoint PPT Presentation

Transcript of PRZEDSZKOLAKÓW

Page 1: PRZEDSZKOLAKÓW
Page 2: PRZEDSZKOLAKÓW

Dnia 13 i 14 czerwca 2013 r. odbyły się I Mistrzostwa Mini-Piłki Nożnej Przedszkolaków zorganizowane przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Rzeszowie. Na turniej zgłosiło się 8 rzeszowskich przedszkoli. Turniej odbywał się na kompleksach sportowych typu Orlik jednocześnie na dwóch stadionach przy ulicy Słocińskiej oraz Batalionów Chłopskich.

Page 3: PRZEDSZKOLAKÓW

REPREZENTACJA NASZEGO PRZEDSZKOLA – ORŁY SIÓDEMKI

Nasze przedszkole na turnieju reprezentowali chłopcy z grupy IV i V w składzie:

Bramkarz: Beniamin Stokłosa Obrońcy: Kacper Dygoń – kapitan drużyny,

Tymoteusz Lenik, Hubert Panek, Karol Stopa Napastnicy: Szymon Łyczko, Michał Baran Rezerwowi: Błażej Olbrot, Michał Kapała, Oskar

FAZA GRUPOWA TURNIEJU W fazie grupowej turnieju 13 czerwca

Orły Siódemki rozegrały dwa zwycięskie mecze grupowe z Przedszkolem nr 3 oraz z Przedszkolem nr 35, dzięki którym uplasowali się na pierwszym miejscu w tabeli.

FINAŁ ROZGRYWEK 14 czerwca na Orliku przy ulicy Batalionów

Chłopskich odbyły się 4 mecze finałowe. O miejsca w końcowej klasyfikacji wałczyły wszystkie drużyny turnieju. W meczu finałowym drużyna Przedszkola nr 7 – Orły Siódemki pokonała drużynę z Przedszkola nr 21 wynikiem 9:2. Mistrzami turnieju w I Mistrzostwach Mini-Piłki Nożnej Przedszkolaków zostały Orły Siódemki z Przedszkola Publicznego nr 7 im. Wandy Chotomskiej w Rzeszowie.

Page 11: PRZEDSZKOLAKÓW

MECZ FINAŁOWY PP 21 – PP 7

Page 12: PRZEDSZKOLAKÓW

Nasz rewelacyjnie broniący bramkarz Beniu!

Page 15: PRZEDSZKOLAKÓW

Kapitan drużyny Kacper odbiera gratulacje i nagrody, które wręczali wiceprezydent Rzeszowa pan Henryk Wolicki oraz kurator województwa podkarpackiego pan Jacek Wojtas.

Page 16: PRZEDSZKOLAKÓW

Szymon Łyczko został królem strzelców I Mistrzostw Rzeszowa w Piłce Nożnej Przedszkolaków!

Page 17: PRZEDSZKOLAKÓW

Michał Baran został najlepszym zawodnikiem I Mistrzostw Rzeszowa w Piłce Nożnej Przedszkolaków!

Page 18: PRZEDSZKOLAKÓW

POWRÓT MISTRZÓW Dzieci z grupy IV i V przygotowały

powitanie godne mistrzów. Wiwatom i okrzykom nie było końca!

Page 19: PRZEDSZKOLAKÓW

Hej, hej, hej,Hej, hej, hej,Nasi chłopcy są okej!

Wiwat Mistrzowienajlepsi w Rzeszowie!

Page 20: PRZEDSZKOLAKÓW

PODZIĘKOWANIASkładamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom, a w szczególności Rodzicom naszych zawodników za zaangażowanie się i pomoc w przygotowaniach i udziale naszych chłopców w I Mistrzostwach Mini-Piłki Nożnej Przedszkolaków.