Post on 16-Jul-2020
AUKCJACHARYTATYWNAna rzecz Tomka Wytrykowskiego
27 stycznia 2018 r.godz. 16.30
Centrum Kreatywności Targowa (Warszawa ul. Targowa 56)
PRAGALERIAStalowa 303-425 Warszawa
T: 884 798 852 // 884 SZTUKA
AUKCJA CHARYTATYWNA
Aukcja Charytatywna na rzecz Tomka Wytrykowskiego
27 stycznia 2018 (sobota), godz. 16.30
PragaleriaStalowa 303-425 Warszawawww.pragaleria.plT: 884 798 852info@pragaleria.pl
PATRONI:
PARTNER PRAWNY:
FundacjaPromocjiSztukiPolskiej
PATRONI:SPONSOR: PARTNER PRAWNY:
1. Jan Szczepkowski, The Night Picture V, 20172. Andrzej Folfas, Dzika Namiętność3. Barbara Skrzyniarz, Mick, 2014
Aukcja internetowa
Sex, Drugs and Rock’nRollPragaleria i Artinfo.pl
licytacja online20.06. - 04.07.2017r.
Wodzinowska.indd 1 2017-06-19 18:27:42
3
1.
akryl, płyta, 2 x 40 x 40 cm, sygn. p.d.
Pago, z cyklu „Nie tak odległe”, dyptyk, 2018
Dariusz Franciszek Różyc
cena wywoławcza: 100 zł.
4
2.
ceramika szkliwiona, pokryta 24 karatowym złotem, wys. 11 cm, sygn na podstawie, 2/2017
Sowa złota
Jakub Niewdana
cena wywoławcza: 100 zł.
5
cena wywoławcza: 100 zł.
3.
technika własna, akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie
Złoty glob, z cyklu Planety, 2017
Mariola Świgulska
6
cena wywoławcza: 100 zł.
4.
akryl, płótno, 30 x 40 cm, sygn. na odwrocie
Fast asleep, 2017
Agata Żychlińska
7
cena wywoławcza: 100 zł.
5.
olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie
Arcoiris, 2016
Paweł Dąbrowski
8
cena wywoławcza: 100 zł.
6.
olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie
Pejzaż, 2017
Magdalena Sońta
9
cena wywoławcza: 100 zł.
7.
litografia, papier, 51 x 36 cm, 3/15, sygn. na odwrocie
Flora, 2016
Magdalena Sońta
10
cena wywoławcza: 100 zł.
8.
olej, płótno, 40 x 50 cm, sygn. na odwrocie
Piknik, 2015
Piotr Szczur
cena wywoławcza: 100 zł.
9.
akwarela, papier, 20 x 20, sygn. na odwrocie
Zoom No.45
Katarzyna Zawierucha
12
cena wywoławcza: 100 zł.
10.
akryl, papier, płyta, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie
Chicken, 2017
Nickita Tsoy
13
cena wywoławcza: 100 zł.
11.
akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie
bez tytułu, 2017
Jarosław Radel
14
cena wywoławcza: 100 zł.
12.
rzeźba upcyclingowa, 45 x 17 x 1 cm, sygn. na podstawie
Aktor, 2017
Michał Wawrzyniak
15
cena wywoławcza: 100 zł.
13.
akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie
Adam
Maciej Hoppe
16
cena wywoławcza: 100 zł.
14.
akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie
Oblivion 4
Tobiasz Kenio
17
cena wywoławcza: 100 zł.
15.
olej, płótno, 90 x 70 cm, sygn. na odwrocie
Sekrety tancerki
Edyta Mądzelewska
18
cena wywoławcza: 100 zł.
16.
olej, płótno, 40 x 40 cm, sygn. na boku płótna
13, 2016
Karolina Nowak
19
cena wywoławcza: 100 zł.
17.
olej, płótno, 22 x 27 cm, sygn. na boku płótna
20, 2016
Karolina Nowak
cena wywoławcza: 100 zł.
18.
mezzotinta, papier, 1/30, 70 x 100 cm, sygn. u dołu
Perpetuum mobile LXXX, 2015
Tomasz Winiarski
21
cena wywoławcza: 100 zł.
19.
aluminium, marmur, wys. 28 cm, sygn. na boku rzeźby
Ecce Homo II, 2018
Sylwia Caban
22
cena wywoławcza: 100 zł.
20.
olej, akryl, szlagmetal, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie
Odcień czerwieni..., 2018
Alicja Kappa
23
cena wywoławcza: 100 zł.
21.
olej, spray, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie
Jacek M., 2012
Konrad Trzeszczkowski
24
cena wywoławcza: 100 zł.
22.
olej, płótno, 100 x 50 cm, sygn. na odwrocie
Bez tytułu, 2015
Paweł Tymcio
25
cena wywoławcza: 100 zł.
23.
olej, kolaż, płótno, 30 x 40 cm, sygn. na odwrocie
Freedommmmmmmmmmmm !!!!
Piotr Szwabe
26
cena wywoławcza: 100 zł.
24.
olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie
Cień
Katarzyna Kuciel
27
cena wywoławcza: 100 zł.
25.
olej, płótno, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie
nr 563
Małgorzata Jastrzębska
28
cena wywoławcza: 100 zł.
26.
olej, płótno, 52 x 63 cm, sygn. na odwrocie
Nimfy, 2017
Marta Marszałł
29
cena wywoławcza: 100 zł.
27.
akryl, płótno, 50 x 120 cm, sygn. na odwrocie
Oko, 2015
Anna Sołtysiak
30
cena wywoławcza: 100 zł.
28.
sucha igła, papier, odbitka 9x14 cm, papier 20x15cm 1/10, sygn. u dołu
Small True Stories 3, 2016
Marcin Dybowski
31
cena wywoławcza: 100 zł.
29.
Small True Stories 5, 2016
Marcin Dybowski
32
cena wywoławcza: 100 zł.
30.
olej, kolaż, płótno, 100 x 160 cm, sygn. na odwrocie
Depersonalizacja
Magdalena Daniec
33
cena wywoławcza: 100 zł.
31.
ceramika, muszla, 16,5x10,5x10 cm, 17x8x9,5 cm, 12x9x8,5 cm
Krabiki, 2017
Aneta Śliwa
34
cena wywoławcza: 100 zł.
32.
olej, płóno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie
Niebieski, żółty, czerwony, 2012
Noemi Staniszewska
35
cena wywoławcza: 100 zł.
33.
olej, płótno, 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie
402713N934438E, 2012
Kuba Janyst
36
cena wywoławcza: 100 zł.
34.
olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.
Funia, 2018
Mariusz Ołowski
37
cena wywoławcza: 100 zł.
35.
technika własna, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie
Fragment 499
Stanisław Tomalak
38
cena wywoławcza: 100 zł.
36.
olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na bocznej krawędzi obrazu
Pożegnanie
Jacek Sikora
39
cena wywoławcza: 100 zł.
37.
olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie
Zajezdnia
Zbigniew Olszewski
40
cena wywoławcza: 100 zł.
38.
cienklopis, brystol, 25 x 35 cm, sygn. na odwrocie
Las, 2016
Radosław Kurzeja
41
cena wywoławcza: 100 zł.
39.
marker akrylowy, płótno, śr. 50 cm, sygn. na odwrocie
Moon
Flos
42
cena wywoławcza: 100 zł.
40.
akryl, płótno, 46 x 38 cm, sygn. na odwrocie
Mój pies, 2017
Olga Pelipas
43
cena wywoławcza: 100 zł.
41.
akryl, złoty szlagmetal, płótno, 50 x 60 cm, sygn. na odwrocie
Wieczorny spokój, 2017
Luiza Los-Pławszewska
44
cena wywoławcza: 100 zł.
42.
Jak piórko, 2014
Monika Dałek
45
cena wywoławcza: 100 zł.
43.
akryl, deska, 72,5 x 53,5 cm, sygn. na odwrocie
Ulica w mieście, 2016
Julian Król
46
cena wywoławcza: 100 zł.
44.
akwarela, papier, w świetle oprawy: 39 x 49 cm, rama: 52,5 x 70,5 cm, sygn. na odwrocie
Plaża, 2012
Anna Król
47
cena wywoławcza: 100 zł.
45.
olej, płótno, 150 x 100 cm, sygn. na odwrocie
Granice abstrakcji, 2016
Bartłomiej Kulpa
48
cena wywoławcza: 100 zł.
46.
olej, płótno, 70 x 60 cm, sygn. na odwrocie
Ruby Sunset/Rubinowy Zachód Słońca, 2015
Paweł Kociniak
49
cena wywoławcza: 100 zł.
47.
olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie
XX, z serii obrazów Lanych, 2017
Jagoda Kaczmarczyk - Chudzik
50
cena wywoławcza: 100 zł.
48.
technika mieszana, płyta, 25,2 x 20 cm, sygn. na odwrocie
Winter, 2013
Marcin Dembowski
51
cena wywoławcza: 100 zł.
49.
akryl, olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie
bez tytułu, 2017
Anna Witek
52
cena wywoławcza: 100 zł.
50.
olej, szlagmetal, płótno, 160 x 100 cm, sygn. na odwrocie
Poruszenie, 2017
Piotr Trusik
53
cena wywoławcza: 100 zł.
51.
bez tytułu, 2016
Piotr Trusik
54
cena wywoławcza: 100 zł.
52.
plakat wykonany techniką sitodruku, 100 x 70 cm, edycja 200 szt.
Freedom, 2014
Stanisław Gajewski
55
cena wywoławcza: 100 zł.
53.
akryl, płótno, 2 x 13 x 13 cm, sygn. na odwrocie
Pejzaż morski, dyptyk
Katarzyna Kordyasz
56
cena wywoławcza: 100 zł.
54.
Pejzaż morski, dyptyk
Katarzyna Kordyasz
57
cena wywoławcza: 100 zł.
55.
technika mieszana, płótno, 70 x 80 cm, sygn. l.d.
Tigri, 2018
Ewelina Kołakowska
58
cena wywoławcza: 100 zł.
56.
olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie
Bez tytułu, 2015
Wiktoria Mańkowska
59
cena wywoławcza: 100 zł.
57.
olej, płótno, 60 x 40 cm, sygn. na odwrocie
Zerwany balonik, 2015
Ewa Najdenow
60
cena wywoławcza: 100 zł.
58.
olej, płótno, 50 x 70, sygn. l.d.
Żółte drzwi
Agata Ruman
61
cena wywoławcza: 100 zł.
59.
olej, płótno, 50 x 65 cm, sygn. na odwrocie
Zabiorę Cie ze sobą
Marta Konieczny
62
cena wywoławcza: 100 zł.
60.
brąz, granit, wys. 20 cm, sygn. na podstawie
Człowiek, 2013
Waldemar Mazurek
63
cena wywoławcza: 100 zł.
61.
olej, płótno, 81 x 100 cm, sygn. p.d.
Sky, 2016
Arkadiusz Jankowski
64
cena wywoławcza: 100 zł.
62.
Sztuka latania, 2017
Justyna Neyman
65
cena wywoławcza: 100 zł.
63.
linoryt, papier, odcisk płyty: 8 x 8 cm, 2/5, sygn. u dołu
Identity IV, 2016
Anna Dybowska
66
cena wywoławcza: 100 zł.
64.
akryl, płótno, 30 x 30 cm, sygn. na odwrocie
bez tytułu
Wiola Bańka
67
cena wywoławcza: 100 zł.
65.
akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie
Taki dzień II
Marlena Rakoczy
68
cena wywoławcza: 100 zł.
66.
tempera, papier oprawiony w czarne passpartou, wymiary 100 cm x 70 cm, sygn. na odwrocie
Dziewczyna z niebieską szyją, 2000
Małgorzata Korenkiewicz
69
cena wywoławcza: 100 zł.
67.
olej, płótno, 3 x 15 x 15 cm, sygn. na odwrocie
Nad naszym niebem
Marcin Pińkowski
70
cena wywoławcza: 100 zł.
68.
pastel olejna, akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie
Horoskop, z cyklu ślady 3, 2014
Izabela Kostiukow
71
cena wywoławcza: 100 zł.
69.
bez tytułu, 2016
Judyta Krawczyk
72
cena wywoławcza: 100 zł.
70.
akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie
Niepokój, 2016
Izabela Olszyna
73
cena wywoławcza: 100 zł.
71.
Kwiat, 2017
Natalia Bochyńska
74
cena wywoławcza: 100 zł.
72.
Dłużew (1), 2015
Rafał Moroz
75
cena wywoławcza: 100 zł.
73.
Dłużew (2), 2015
Rafał Moroz
76
cena wywoławcza: 100 zł.
74.
akryl, papier, 31 x 43,5 cm, w oprawie ok. 56 x 43 cm, sygn u dołu.
Obrazy senne
Maria Michoń
77
cena wywoławcza: 100 zł.
75.
akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie
Kilka niebieskich słów, 2014
Anita Zofia Siuda
78
cena wywoławcza: 100 zł.
76.
akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie
C Y 20, 2018
Hanna Rozpara
79
cena wywoławcza: 100 zł.
77.
olej, płótno, 40 x 30 cm
Entropia białego smoka / WSTYD, 2017
Nikodem Baiser
80
cena wywoławcza: 100 zł.
78.
sitodruk, papier, 9/16, 51 x 35,8 cm, sygn. na odwrocie
Zając, 2016
Agnieszka Kożuchowska
81
cena wywoławcza: 100 zł.
79.
sitodruk, papier, 2/27, 51 x 72 cm, sygn. p.d.
Sad Salomona, 2017
Paweł Tajer
826161
Indeks prac /autor - strona/
Alicja Kappa 37
Aneta liwa 10
Artur Kardamasz 46
Bartosz MIcha Hoppe Sadowski 26
Beata Skiewicz 54
Damian Kwiatkowski 57
Daniel Biaows 25
Ewelina Koakowska 12
Filip Warzecha 4
Hanna Rozpara 16
Ignacy Oboz 50
Ilona Fory 55
Izabela Kostiukow 58
Izabela Odak 29
Izabela Wolska 19
Jagoda Dziewanowska 11
Jakub Godziszewski 28
Jakub Niewdana 15
Jakub Robowski 48
Jakub Syrkowski 38
Joanna Misztal 23
Joanna Pókonik 32
Jonasz Koperkiewicz 52
Judyta Krawczyk 8
Katarzyna Kombor 7
Katarzyna Kordyasz 45
Katarzyna rodowska-Nowakowska 20
Krzysztof Pitka 22
Maciej Ciela 44
Magdalena Karwowska 33
Magdalena Kobierecka 56
Magdalena Serwin 34
Magorzata Sokoowska 42
Marcelina Amelia 39
Marcin Dybowski 30
Mariola wigulska 41
Mariusz Dydo 27
Marta Marsza 9
Micha Mroczka 60
Micha Wawrzyniak 6
MilionerBoy 14
Mirella Stern 18
Monika Daek 35
Monika Misztal 31
Monika Sikora 36
Niebieski Robi Kreski 49
Noemi Staniszewska 21
Oskar Gorzkiewicz 17
Pawe Dbrowski 43
Pawe Porada 59
Pawe Tymcio 24
Piotr Trusik 47
Robert Krlak 51
Sabina Maria Grzyb 13
Szymon Kurpiewski 53
Tomasz Witkowski 40
Urszula Kozieł 5
okładka: fragment obrazu Katarzyny Kombor Rudimentum IIV okładka: fragment obrazu Marty Marszałł Drifting Into The Abstractokładka przód: fragment obrazu Magdaleny Daniec, “Depersonalizacja”
Agata Ruman 60
Agata Żychlińska 6
Agnieszka Kożuchowska 80
Alicja Kappa 22
Aneta Śliwa 33
Anita Zofia Siuda 77
Anna Dybowska 65
Anna Król 46
Anna Sołtysiak 29
Anna Witek 51
Arkadiusz Jankowski 63
Bartłomiej Kulpa 47
Dariusz Franciszek Różyc 3
Edyta Mądzelewska 17
Ewa Najdenow 59
Ewelina Kołakowska 57
Flos 41
Hanna Rozpara 78
Izabela Kostiukow 70
Izabela Olszyna 72
Jacek Sikora 38
Jagoda Kaczmarczyk - Chudzik 49
Jakub Niewdana 4
Jarosław Radel 13
Judyta Krawczyk 71
Julian Król 45
Justyna Neyman 64
Karolina Nowak 18
Karolina Nowak 19
Katarzyna Kordyasz 55
Katarzyna Kordyasz 56
Katarzyna Kuciel 26
Katarzyna Zawierucha 11
Konrad Trzeszczkowski 23
Kuba Janyst 35
Luiza Los-Pławszewska 43
Maciej Hoppe 15
Magdalena Daniec 32
Magdalena Sońta 8
Magdalena Sońta 9
Małgorzata Jastrzębska 27
Małgorzata Korenkiewicz 68
Marcin Dembowski 50
Marcin Dybowski 30
Marcin Dybowski 31
Marcin Pińkowski 69
Maria Michoń 76
Mariola Świgulska 5
Mariusz Ołowski 36
Marlena Rakoczy 67
Marta Konieczny 61
Marta Marszałł 28
Michał Wawrzyniak 14
Monika Dałek 44
Natalia Bochyńska 73
Nickita Tsoy 12
Nikodem Baiser 79
Noemi Staniszewska 34
Olga Pelipas 42
Paweł Dąbrowski 7
Paweł Kociniak 48
Paweł Tajer 81
Paweł Tymcio 24
Piotr Szczur 10
Piotr Szwabe 25
Piotr Trusik 52
Piotr Trusik 53
Radosław Kurzeja 40
Rafał Moroz 74
Rafał Moroz 75
Stanisław Gajewski 54
Stanisław Tomalak 37
Sylwia Caban 21
Tobiasz Kenio 16
Tomasz Winiarski 20
Waldemar Mazurek 62
Wiktoria Mańkowska 58
Wiola Bańka 66
Zbigniew Olszewski 39