Report - AUKCJA SZTUKI DAWNEJ · 2019. 10. 26. · ROMAN ANTONI BREITENWALD (1911 - 1985) Wóz z luzakiem olej/płótno, 50 x 70 cm sygnowany p.d.: 'R. Breitenwald' cena wywoławcza: 2 000

Please pass captcha verification before submit form