Report - AUKCJA SECESJI I ART DECO - Wojciech Tut Chechliński · 2015-06-17 · 2015 akryl, płótno, 100 x 100 cm sygn. na odwrocie: Dominik Smolik „Sonoria” Kraków 2015 17 Paweł Zakrzewski

Please pass captcha verification before submit form