Rezaw-Plast gumowe dywaniki samochodowe katalog max-dywanik

of 13 /13
Gumowe dywaniki samochodowe Dystrybucja max-dywanik Katalog www.dywanikidosamochodu.pl REZAW-PLAST

Transcript of Rezaw-Plast gumowe dywaniki samochodowe katalog max-dywanik

Gumowe dywaniki samochodoweDystrybucja max-dywanik

Katalog

www.dywanikidosamochodu.pl

REZAW-PLAST

Rezaw-Plast jest polska firmą specjalizującą się w produkcji artykułów motoryzacyjnych do samochodów osobowych i dostawczych. Nowoczesny park maszynowy, najnowsze technologie, wysokie kwalifikacje pracowników i nowoczesny styl zarządzania poparty certyfikatem ISO 9001-2008, to gwarancja wysokiej jakości produktów. Główne produkty to: dywaniki do kabin samochodowych, dywaniki do bagażnika, maty bagażnika cargo, osłony silnika, nadkola samochodowe, chlapacze, listwy ozdobne na drzwi. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, całkowicie pozbawione zapachu, bezzapachowe. Bardzo szeroki asortyment oferowanych produktów, zapewnia dostępność praktycznie do każdego modelu samochodu.

Bogata oferta 800 modeli - wysyłka w 24hREZAW-PLAST - Niekwestionowany lider na polskim rynku wśród producentów korytkowych dedykowanych gumowych dywaników samochodowych na podłogę i do bagażnika. Polska Produkcja!

Firma REZAW-PLAST oferuje dywaniki w trzech odcieniach: czarny, szary, oraz beżowy.

www.dywanikidosamochodu.pl

Gumowy dywanik do bagażnikaUzupełnienie oferty stanowi ponad 1000 modeli wkładów do bagażnika pod wszystkie wersje nadwozia. Produkty są dostępne w kolorze czarnym, na zamówienie w kolorze popielatym, i beżowym. Produkcja pod zamówienie - realizacja max 3dni robocze.

www.dywanikidosamochodu.pl

Do każdej przesyłki dołączamy bez dopłaty komplet stoperów do mocowania dywaników w samochodzie. W uzasadnionych przypadkach po konsultacji ze sprzedawcą montujemy plastikowe zatrzaski z otworem okrągłym lub owalnym do wyboru, oraz montujemy zatrzaski na tylnych dywanikach. Mocowania stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed przesunięciem dywaników w samochodzie.

Mocowania zabezpieczające dywaniki w aucie

Gumowa osłona tunelu

Dodatkowo do zestawu polecamy zakup funkcjonalnej uniwersalnej osłony na tunel. Zabezpiecza ona tunel znajdujący się pomiędzy tylnymi siedzeniami i chroni ją przed zabrudzeniem. Można ją dopasować do każdego modelu poprzez indywidualne wycięcie wzdłuż przygotowanych linii. Osłona na tunel jest zakupem opcjonalnym i należy ją dołączyć do zestawu w konfiguratorze zamówienia.

MAX-DYWANIK polska marka oferująca dywaniki do każdego modelu samochodu, jako dystrybutor oferuję dostawę do każdego z krajów UE zarówno w przesyłkach paletowych dla kontrahentów hurtowych, jak i sprzedaż detaliczną od 1 kpl. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z ofertą w naszych sklepach partnerskich, gdzie będą mieć Państwo możliwość zakupienia dedykowanych dywaników gumowych firmy Frogum:

www.dywanikidosamochodu.plwww.newstyling.pl

Program partnerskiSprzedaż hurtowa

Sprzedaż on-line i stacjonarniewww.dywanikidosamochodu.pl

Mateusz WojciechowskiEuropean Sales Manager MAX-DYWANIKSprzedaż hurtowa

e-mail: [email protected]: +48 534257057infolinia: +48 627 624 736

Prosimy o kontakt w celu ustalenia warunków współpracy, oferujemy dostawę do 16 krajów UE. Po podpisaniu umowy partnerskiej oferujemy wysokiej jakości zdjęcia, opisy ofert, oraz know-how.

Speaking:

Zapraszam do kontaktu,

Program partnerski

www.dywanikidosamochodu.pl