Aukcja Młodej Sztuki, 10 lipca 2014, godz. 19
Upload
desa-unicum-sa -
Category
Documents
view
218 -
download
1
Transcript of Aukcja Młodej Sztuki, 10 lipca 2014, godz. 19
326AM
S035
AUKCJA MŁODEJ SZTUKI WARSZAWA 10 LIPCA 2014
do
M A
Ukc
yjn
y DESA
UN
ICU
Mw
Ar
SzA
wA
10 LIpcA
2014A
Ukc
jA M
łod
ej SzT
UkI
cen
a 19
zł (
z 5%
VAT
)
Rafał Olbiński Krajobrazy energii 2014Bez energii nie ma życia, a wszystko co żyje - jak słusznie zauważył Arthur Schopenhauer - walczy z grawitacją. W cyklu obrazów “Krajobrazy energii”, poprzez poetyckie metafory starałem się pokazać magię i piękno naszego zmagania z materią i prawami fi zyki.
OGŁOSZENIE.indd 1 13-12-04 15:20
Aukcja młodej sztukiDOM AUKCYJNY DESA UNICUM • WARSZAWA • 10 lIpCA 2014 (CZWARtEK) • GODZ. 19
cenA wywołAwczA kAżdej prAcy 500 zł
wySTAwA oBIekTÓw AUkcyjnycH
od 26 czerwca do 10 lipca 2014poniedziałek – piątek w godzinach od 11 do 19
sobota w godzinach od 11 do 16
SAlON WYStAWOWY MARCHAND, WARSZAWA, pl. KONStYtUCJI 2
OKŁADKA FRONT poz. 7 Agnieszka Korybut-Daszkiewicz, Z cyklu ‘Cholitas’, Bez tytułu, 2012 r. OKŁADKA 1I poz. 19 Monika Wyłoga, Perła, 2014 r.
STRONA 4 poz. 47 Ewa Żuchnik, Bez tytułu, 2013 r.
Juliusz WindorbskiPrezes Zarządutel. 22 584 95 [email protected]
Jan KoszutskiCzłonek ZarząduDyrektor Domu Aukcyjnegotel. 22 584 95 [email protected]
Agata SzkupDyrektor Działu Sprzedaży22 584 95 [email protected]
Iza RusiniakDyrektor Działu SztukiWspółczesnej22 621 96 [email protected]
Dział Księgowości
Małgorzata Kulma Główna Księgowa tel. 22 584 95 [email protected]
Marlena Ulejczyktel. 22 584 95 [email protected]
Urszula Przepiórkatel. 22 584 95 [email protected]
Dział Prawny
Krystian Owczarektel. 22 584 95 [email protected]
Prenumerata i zlecenia licytacji
Karolina Łopusińskatel. 22 584 95 34fax. 22 584 95 [email protected]
Public Relations
FineArt CommunicationsMagdalena Żuktel. 608 362 996
Maria WindorbskaDyrektor Marketingutel. 22 584 95 [email protected]
Katarzyna BakońMarketing Manager tel. 795 122 [email protected]
DESA Unicumul. Marszałkowska 34-5000-554 Warszawatel. 22 584 95 25fax. 22 584 95 [email protected]
Desa Unicum Aukcja sztuki współczesnej | 3
Karolina Łuźniak22 584 95 [email protected]
Joanna Borkowska22 584 95 39 [email protected]
Salon WystawowyMarchand
Pl. Konstytucji 200-552 Warszawatel. 22 621 66 69
Adriana [email protected]
GaleriaMarszałkowska
ul. Marszałkowska 34/5000-554 Warszawa
AleksandraŁukaszewska22 584 95 [email protected]
Karolina ŁopusińskaKierownik Galerii22 584 95 [email protected]
NataliaMarkowska 22 584 95 [email protected]
RomanKaczkowski22 584 95 [email protected]
DziałPrzyjęć
Pl. Konstytucji 200-552 Warszawa
Joanna TarnawskaKierownik Działu Przyjęć22 584 95 [email protected]
GaleriaBiżuterii
ul. Nowy Świat 4800-363 Warszawatel. 22 826 44 [email protected]
Monika Woź[email protected]
Beata PaluchKierownik [email protected]
Anna Niwiń[email protected]
Jerzy LewińskiEkspert [email protected]
Marcin KoniakFotograf22 621 96 [email protected]
Wydawca DESA UNICUM Sp. z o.o. • Redakcja ul. Marszałkowska 34–50 • 00-554 Warszawa • [email protected] Aukcja młodej sztuki • 326AMS035 • ISBN 978-83-63230-94-4 • Nakład 2 500 egzemplarzy
Konto Bank PKO BP SA 88 1020 1042 0000 8102 0271 6405 • NIP 525-00-04-496Opracowanie graficzne Andrzej Chojnacki • Zdjęcia Marcin Koniak
Michał Bolka [email protected]
InDeks
Andrzejczak roma (przyimka) 62
Bakalarz Adam 21
Białowąs daniel 13
Bilecka-dudzińska Marta 59
Bis Marzena 23
Brewka wojciech 14
Butkowska Agnieszka 32
campio 46
celek katarzyna 40
czarnecki Bartosz 35
Figurska Agnieszka 52
Gedroyć Magdalena 29
Gołębiowska Katarzyna 17
Gruszczyński Filip 12
Guzy-panagiotopoulou Ewa 30
Haba Marek 57
Herc Ilona 4
Hoppe-Sadowski Bartosz Michał 11
Jastrzębska Małgorzata 5
korwin-kochanowska paulina 58
korybut-daszkiewicz Agnieszka 7
kosin juliusz 60
kosmala Agata 22
kotarska Aleksandra 36
kowalczyk Aleksandra 24
kozieł Urszula 18
krawczyk Lidia i kubiak wojciech 3
Kręcicka Katarzyna Matylda 27
kucharczyk jarek 16
kurzejewska paulina 25
kushch Anna 49
kwiatkowski damian / kFIATek 28
Lach jolanta 61
łapsa-Malawska Małgorzata 48
łubkowski paweł 51
Malinowski jacek 33
Molerio pena denys 44
olka 54
osa Aleksandra 6
pelipas olga 42
penc paulina 37
poznysz Tomasz 9
półkośnik joanna 43
ratajczyk łukasz 45
ruciak Sonia 1
rybka Mateusz 34
Sęk Małgorzata 38
Stabryła Sylwester 31
Strąk justyna 8
Strzelecka Agata 41
Sułek-Malinowska joanna 53
Szczepkowski jan 39
Szlachta Bianka 15
Świątczak-pjanka klaudia 63
Taut Anna 26
Tomala Anita 20
Tycz Viola 56
Urbanek piotr 10
winiarczyk wioletta 50
wyłoga Monika 19
zalewska Anna 55
zalewska paulina 2
żuchnik ewa 47
6 | AUkcjA Młodej SzTUkI WWW.DESA.pl
1
2
4Ilona Herc (ur. 1972 r., Chrzanów)
WIęź, 2014 r.
akryl/płótno, 50 x 100 cmsygnowany p.d.: 'ILOnA | HerC | 2014'na odwrociu opisany: 'ILOnA HerC | „WIęź” | krAkÓW 2014. | [sygnatura]'
2Paulina Zalewska (ur. 1981 r., łódź)
krAInA mLekIem I mIODem płynąCA, 2014 r.
akryl/płótno, 70 x 100 cmsygnowany p.d.: 'pz 2014'na odwrociu opisany: 'pAULInA zALeWskA | „krAInA mLekIem I mIODem płynąCA”: 2014'
3Lidia Krawczyk i Wojciech Kubiak
z CykLU 'DejA vU', Bez tytUłU, 2010 r.
olej/płótno, 40 x 100 cmna odwrociu opisany: '© krAWCzyk kUBIAk | LIDIA krAWCzyk WOjtek kUBIAk | bez tytułu, z cyklu Deja vu | 40x100 cm, olej na płótnie | 2010 r.'
1Sonia Ruciak (ur. 1987 r., szczecin)
CIekAWOść II, 2014 r.
akryl/płótno, 100 x 140 cmsygnowany p.d.: 'ruciak s.'na odwrociu pieczęć autorska
3
4
8 | AUkcjA Młodej SzTUkI WWW.DESA.pl
6Aleksandra Osa (ur. 1988 r., Warszawa)
pOmOst 2, 2012 r.
olej/płótno, 100 x 70 cmna odwrociu opisany: 'OsA | 4.2012'
5Małgorzata Jastrzębska (ur. 1975 r., Lublin)
nr 385, 2014 r.
olej/płótno, 70 x 70 cmna odwrociu opisany: 'mAłGOrzAtA | jAstrzęBskA | 2. III. 2014. | 385.'
8Justyna Strąk (ur. 1987 r., Dąbrowa Górnicza)
krzeW GOrejąCy, 2013 r.
olej/płótno, 150 x 100 cmna odwrociu sygnowany i opisany: '''krzew gorejący'', 150 x 100 cm, olej na płótnie, 2013 | justyna strąk'
7Agnieszka Korybut-Daszkiewicz(ur. 1982 r., Warszawa)
z CykLU ‘CHOLItAs’, Bez tytUłU, 2012 r.
olej/płótno, 90 x 90 cmna odwrociu opisany: 'A. klimczak 2012 r'
10 | AUkcjA Młodej SzTUkI WWW.DESA.pl
9Tomasz Poznysz (ur. 1988 r., pasłęk)
FLy HIGH, 2014 r.
olej/płótno, 150 x 120 cmna odwrociu opisany: 'tOmAsz pOznysz | „Fly High” 2014'
12Filip Gruszczyński (ur. 1978 r., Warszawa)
mAłpy nAD WODOspADem, 2010 r.
olej/płótno, 46 x 55 cmsygnowany l.d.: 'FiL!ppo III 2010'
11Bartosz Michał Hoppe-Sadowski (ur. 1985 r., Wrocław)
LAnDsCApe XC, 2014 r.
olej/płótno, 125 x 155 cmna odwrociu opisany: 'BArtOsz mICHAł HOppe-sADOWskI | LAnDsCApe XC 2014 | WrOCłAW OIL On CAnvAs'
10Piotr Urbanek (ur. 1976 r., kielce)
ODys trOjAńskI, 2004 r.
olej/płótno, 40 x 50 cmsygnowany p.d.: 'pUrbanek | AD. 2004'
12 | AUkcjA Młodej SzTUkI WWW.DESA.pl
14Wojciech Brewka (ur. 1980 r., kalisz)
z CykLU 'pOrtrety zWIerząt', never LOOk BACk, 2014 r.
olej/płótno, 100 x 140 cmsygnowany l.d. znakiem autorskimna odwrociu opisany
13Daniel Białowąs (ur. 1975 r., sanok)
prAeterItOrUm, 2013 r.
akryl/płótno, 80 x 120 cmna odwrociu opisany na blejtramie: '”prAeterItOrUm” DAnIeL BIAłOWąs (AkryL nA płÓtnIe) 2013 r [sygnatura]'
16Jarek Kucharczyk (ur. 1978 r., Warszawa)
LeśnICzÓWkA – pszCzeLArz, 2014 r.
olej/płótno, 89 x 116 cmna odwrociu opisany: 'jArek kUCHArCzyk 2014 | LeśnICzÓWkA - pszCzeLArz'
15Bianka Szlachta (ur. 1988 r., zabrze)
mAłGOsIA, 2014 r.
akryl, marker olejny/płótno, 100 x 120 cmna odwrociu opisany: 'Bianka szlachta ''małgosia'' 2014 akryl, marker olejny na płótnie',
14 | AUkcjA Młodej SzTUkI WWW.DESA.pl
17Katarzyna Gołębiowska (ur. 1982 r., Ostrzeszów)
12. 02, 2014 r.
akryl/płótno, 120 x 120 cmna odwrociu opisany: 'katarzyna Gołębiowska | 2014 r.'
19Monika Wyłoga (ur. 1986 r., elbląg)
perłA, 2014 r.
akryl, brokat/płótno, 70 x 50 cmsygnowany p.d.: 'm. Wyłoga'
18Urszula Kozieł (ur. 1977 r., Częstochowa)
z CykLU 'GeOmetrIA UjArzmIOnA', 2014 r.
akryl, kredka/płótno, 100 x 100 cmna odwrociu opisany: 'UrszULA kOzIeł, z cyklu „GeOmetrIA UjArzmIOnA”, 2014 rOk'
20Anita Tomala(ur. 1989 r.)
ptAkI, 2014 r.
grafika cyfrowa/papier, 100 x 70 cmna odwrociu opisany: 'Anita tomala | ptaki'
21Adam Bakalarz (ur. 1989 r., tychy)
Bez tytUłU, 2014 r.
akryl/płótno, 140 x 140 cmna odwrociu opisany: 'A. Bakalarz 2014'
16 | AUkcjA Młodej SzTUkI WWW.DESA.pl
22Agata Kosmala (ur. 1973 r., Gorzów Wielkopolski)
z CykLU 'pIktODrAm', śWIt, 2014 r.
akryl, olej/płótno, 100 x 100 cmsygnowany p.d.: 'A. kosmala | 2014'na odwrociu opisany: 'Agata kosmala | 2014'
24Aleksandra Kowalczyk (ur. 1987 r., Warszawa)
Bez tytUłU, 2014 r.
akryl/płótno, 140 x 100 cmna odwrociu opisany: 'Bez tytUłU / ALeksAnDrA kOWALCzyk'
23Marzena Bis (ur. 1987 r., zamość)
LOve me 2, 2014 r.
akryl, olej/płótno, 70 x 70 cmna odwrociu opisany: 'marzena Bis | ''LOve me 2” | 2014'
25Paulina Kurzejewska (ur. 1985 r., trzebnica)
yOnI Iv, 2013 r.
technika mieszana/płótno, 120 x 90 cmna odwrociu opisany: '”yoni Iv” | 2013 | kUrzejeWskA'
26Anna Taut (ur. 1984 r., Warszawa)
WrzesIeń CzWArty, 2011 r.
technika mieszana/płyta, 104 x 64 cmna odwrociu opisany: 'Anna taut 2011'
18 | AUkcjA Młodej SzTUkI WWW.DESA.pl
28Damian Kwiatkowski / KFIATEK (ur. 1991 r., kalisz)
pęknIęCIA, 2014 r.
akryl, szablon/płótno, 70 x 100 cmsygnowany l.d. znakiem autorskimna odwrociu opisany: 'kFIAtek'
27Katarzyna Matylda Kręcicka (ur. 1986 r., Włocławek)
BrOADWAy GreeD, 2013 r.
technika mieszana/płótno, 70 x 80 cmsygnowany p.d.: 'katarzyna matylda | kręcicka 2013'
30Ewa Guzy-Panagiotopoulou (ur. 1977 r., katowice)
FAsHIOn vICtIms XXXXX, 2014 r.
akryl, tempera/płótno, 50 x 65 cmna odwrociu opisany: 'ewa Guzy--panagiotopoulou | „Fashion victims XXXXX” | 50x65cm, 2014r., akryl, tempera na płótnie'
29Magdalena Gedroyć (ur. 1975 r., zamość)
OBIekty płyWAjąCe, 2014 r.
olej/płótno, 50 x 60 cmsygnowany l.d.: 'm. Gedroyć | 2014'
20 | AUkcjA Młodej SzTUkI WWW.DESA.pl
31Sylwester Stabryła (ur. 1975 r., Brzozów)
sILne kOBIety nA pIeDestAł, 2014 r.
olej/płótno, 100 x 70 cmna odwrociu opisany: 'syLWester stABryłA | „silne kobiety na piedestał” | 100 x 70 cm | olej na płótnie | 2014 r. | [sygnatura]'
34Mateusz Rybka (ur. 1986 r., Gdynia)
nIe spAłem W nOCy, 2013 r.
akryl, spray/płótno, 73 x 81 cmsygnowany p.d. znakiem autorskimna odwrociu opisany: 'mAteUsz | ryBkA | - 2013 - | ''I DIDn't sLeep At nIGHt'''
33Jacek Malinowski (ur. 1969 r., zielona Góra)
tOskAnIA vII, 2014 r.
olej/płótno, 70 x 100 cmna odwrociu opisany: 'jacek malinowski | olej | 2014'
32Agnieszka Butkowska (ur. 1986 r., kętrzyn)
trAsA łAzIenkOWskA, 2014 r.
olej/płótno, 50 x 70 cmna odwrociu opisany: 'BUtkOWskA AGnIeszkA, trAsA łAzIenkOWskA 2014'
22 | AUkcjA Młodej SzTUkI WWW.DESA.pl
37Paulina Penc (ur. 1980 r., Częstochowa)
mAke Up nO 26, 2014 r.
akryl/płótno, 100 x 73 cmsygnowany p.d.: 'pAULInA | penC 2014'na odwrociu opisany: 'make up no 26 | paulina penc | 2014'
38Małgorzata Sęk (ur. 1973 r., łódź)
sHe LOOks LIke rAIn 3, 2014 r.
akryl/płótno, 120 x 100 cmsygnowany p.d.: 'sęk'
35Bartosz Czarnecki (ur. 1988 r., elbląg)
Bez tytUłU, 2014 r.
olej/płótno, 80 x 70 cmna odwrociu opisany: 'Bartosz Czarnecki 2014 | olej płótno 70 x 80 cm'
36Aleksandra Kotarska(ur. 1988 r.)
Bez tytUłU, 2012 r.
olej/płótno, 150 x 140 cm
39Jan Szczepkowski (ur. 1975 r., sanok)
nOCnA IstOtA, 2012 r.
olej/płótno, 120 x 80 cmna odwrociu opisany: 'jAn szCzepkOWskI | nOCnA IstOtA | szczepkowski'
24 | AUkcjA Młodej SzTUkI WWW.DESA.pl
41Agata Strzelecka (ur. 1989 r., Warszawa)
reD HILLs, 2013 r.
akryl/płótno, 50 x 65 cmna odwrociu opisany: 'A. strzelecka | red Hills, 2013'
40Katarzyna Celek (ur. 1988 r., sokołów małopolski)
pIes, 2014 r.
olej/płótno, 80 x 130 cmna odwrociu opisany: 'k. CeLek | „pIes” | krAkÓW 2014'
43Joanna Półkośnik (ur. 1981 r., Hajnówka)
CIszA, 2014 r.
akryl/płótno, 60 x 80 cmsygnowany p.d.: 'j.p. | '14'na odwrociu opisany: '”CIszA” joanna półkośnik 2014'
42Olga Pelipas (ur. 1988 r., symferopol / Ukraina)
jABłkO nIezGODy, 2013 r.
akryl/płótno, 80 x 150 cmsygnowany l.d.: 'pelipas'
26 | AUkcjA Młodej SzTUkI WWW.DESA.pl
44Denys Molerio Pena (ur. 1988 r., Hawana, kuba)
eCLIps, 2014 r.
olej/płótno, 80 x 60 cmsygnowany p.d.: 'Denys'
46Campio (ur. 1988 r., puławy)
prOteCtOr, 2014 r.
akryl, olej/płótno, 70 x 100 cmsygnowany p.d.: 'Campio'na odwrociu opisany: 'Campio | „prOteCtOr” | 2014 r'
45Łukasz Ratajczyk (ur. 1989 r., Gdańsk)
tHe CAt, 2013 r.
olej/płótno, 80 x 140 cmna odwrociu nalepka autorska
45
46
28 | AUkcjA Młodej SzTUkI WWW.DESA.pl
49Anna Kushch (ur. 1988 r., Dnepropetrowsk, Ukraina)
sAntA BArBArA, 2014 r.
olej/płótno, 120 x 60 cmna odwrociu opisany
50Wioletta Winiarczyk (ur. 1977 r., Lublin)
OWCe strÓżUjąCe, 2014 r.
olej/płótno, 60 x 45 cmsygnowany i datowany l.d. znakiem autorskimna odwrociu opisany: 'Wioletta Winarczyk | „Owce stróżujące” | olej na płótnie | 2014'
47Ewa Żuchnik (ur. 1986 r.)
Bez tytUłU, 2013 r.
emalia olejna-ftalowa/płótno, 70 x 70 cmna odwrociu opisany: 'ewa żuchnik | 2013'
48Małgorzata Łapsa-Malawska (ur. 1981 r., przemyśl)
UrBAn LOneLIness, 2014 r.
akryl, olej/płótno, 60 x 60 cmna odwrociu opisany: 'małgorzata łapsa-malawska Urban Loneliness I'm here 2014 | Is Urban Loneliness a myth?'
52Agnieszka Figurska (ur. 1971 r.)
metrOpOLIe 37, Dyptyk, 2014 r.
akryl/płótno, 100 x 200 cm (całość)sygnowany p.d.: 'Figurska' (każda część)
51Paweł Łubkowski (ur. 1983 r., Bogatynia)
pOLe , 2013 r.
technika mieszana/płyta HDF , 60 x 100 cmna odwrociu opisany: 'łUBkOWskI | pOLe, 2013'
51
52
30 | AUkcjA Młodej SzTUkI WWW.DESA.pl
53Joanna Sułek-Malinowska (ur. 1969 r., Bielsko-Biała)
WIerny przyjACIeL, 2011 r.
akryl/płótno, 80 x 100 cmna odwrociu opisany: 'joanna sułek-malinowska | AkryL | 2011 r. | „Wierny przyjaciel”'
54Olka (ur. 1989 r., łódź)
DrApACz CHmUr, 2014 r.
olej, technika własna/płótno, 50 x 70 cmsygnowany p.d.: 'OLkA'na odwrociu opisany: 'OLkA | ALeksAnDrA BłAszCzyk | „DrApACz CHmUr” | 2014'
55Anna Zalewska (ur. 1985 r., poznań)
pOWrÓt przeGrAnyCH, 2014 r.
akryl/płótno, 50 x 100 cmsygnowany p.d.: 'AzAleWska'
56Viola Tycz (ur. 1973 r., Wrocław)
stAn Iv, 2014 r
akryl/płyta HDF, 62 x 100 cmna odwrociu autorski certyfikat autentyczności
55
56
32 | AUkcjA Młodej SzTUkI WWW.DESA.pl
58Paulina Korwin-Kochanowska (ur. 1984 r., łódź)
mOrze, 2014 r.
akryl/płótno, 46 x 61 cmna odwrociu opisany: 'pAULInA kOrWIn--kOCHAnOWskA | mOrze AkryL/płÓtnO 2014'
57Marek Haba (ur. 1983 r.)
zespOLenIe, 2006 r.
olej/płótno, 100 x 120 cmna odwrociu opisany: 'mArek HABA | „zespOLenIe” | OLej, płÓtnO | 100 x 120 | 2006'
60Juliusz Kosin (ur. 1989 r., Częstochowa)
AGLOmerACjA XvI, 2014 r.
olej/płótno, 54 x 73 cmna odwrociu opisany: 'j. kosin 2014'
59Marta Bilecka-Dudzińska (ur. 1975 r., łódź)
WAterLAnD XXIII - nIe mOżnA Wejść DWA rAzy DO tej sAmej rzekI, 2014 r.
akryl/płótno, 100 x 120 cmsygnowany p.d.: 'mArtA BILeCkA'na odwrociu opisany: 'mArtA | BILeCkA | Apr 2014 | nIe mOżnA Wejść 2X | DO tej sAmej rzekI'
34 | AUkcjA Młodej SzTUkI WWW.DESA.pl
62Roma Andrzejczak (Przyimka) (ur. 1985 r., piotrków trybunalski)
nIeWAżkI pOrtret nr 1, 2007 r.
olej/płótno, 120 x 100 cmsygnowany p.d.: 'rOmA '07'na odwrociu opisany: 'rOmA przyImkA rOk 2007'
61Jolanta Lach (ur. 1988 r., Wrocław)
meDytACjA, 2014 r.
akryl/płótno, 100 x 70 cmsygnowany p.d.: 'LACH | 2014'na odwrociu opisany: 'LACH jOLAntA | „meDytACjA”'
63Klaudia Świątczak-Pjanka (ur. 1988 r., sieradz)
zBLIżAmy sIę DO LąDOWAnIA, 2014 r.
olej/płótno, 90 x 150 cmsygnowany p.d.: 'k. świątczak - | pjanka 2014'na odwrociu opisany: 'k. świątczak - | pjanka | 2014 r.'
Do udziału osobistego w licytacji, rejestrować się można podczas całego okresu trwania wystawy przedaukcyjnej u pracowników Galerii.Biogramy artystów dostępne są na stronie www.desa.pl
Artystów zainteresowanych udziałem w Aukcji Młodej Sztuki prosimy o przesyłanie propozycji na adres mailowy: [email protected]łoszenie powinno zawierać od 2 do 6 zdjęć prac w formacie JpG (nie większych niż 2 MB)
oraz biogram artystyczny z datą urodzenia oraz najważniejszymi osiągnięciami.termin nadsyłania zgłoszeń na aukcję wrześniową: do 20 lipca 2014 r.
Uwaga! Ze względu na dużą ilość nadsyłanych propozycji, odpowiadamy tylko na wybrane zgłoszenia
1. Oferta aukcyjna--
zabezpieczenia. Aukcja jest prowadzona zgodnie z polskimi
wycofania z licytacji bez podania przyczyn. Dom Aukcyjny
2. Dane osobowe
realizacji zlecenia licytacji. Dom Aukcyjny ma prawo przetwa-
-gu (na ostatnich stronach), w siedzibie Domu Aukcyjnego oraz na stronie internetowej formularze/zlecenie_licytacji.pdf. W przypadku otrzymania
w kwocie równej limitowi ale zaoferowanej przez innego li-
5. Licytacje telefoniczne
6. Przebieg aukcji
-akcji warunkowych (patrz pkt 9). W razie zaistnienia sporu w trakcie licytacji, Aukcjoner rozstrzyga spór lub ponownie
-- jckua dezrp ijcautys jeikat W .ijckua wókintsezcu zezrp hcyn
8. Estymacja
punkt 9).
9. Cena gwarancyjna/transakcje warunkowe-
-kowej. Transakcja warunkowa jest traktowana jako praw-
Aukcyjny zastrzega sobie prawo do przyjmowania po aukcji ofert równych cenie gwarancyjnej na obiekty wylicytowane warunkowo. W przypadku otrzymania takiej oferty od innego oferenta Dom Aukcyjny informuje o tym fakcie klienta, który
prawo do podniesienia swojej oferty do ceny gwarancyjnej
W przeciwnym wypadku transakcja warunkowa nie dochodzi
po cenie gwarancyjnej.
wylicytowane na aukcji obiekty w terminie 10 dni od dnia au-
-sterCard, VISA, Maestro, VISA electron
-chunek:DESA UNICUM SP. Z O. O.
Bank PKO BP S.A. Swift: BPKOPLPW88 1020 1042 0000 8102 0271 6405
14. Odbiór obiektów
-informuje Klienta o przekazaniu nieodebranych obiektów do
-kich kosztów przez Klienta.
15. Reklamacje
• ustawy z dnia 23 lipca 2003 r. o ochronie zabytków i opiece -
nych obiektów poza granice kraju wymaga zgody odpowied-
• ustawy z dnia 21 listopada 1996 r. o muzeach (Dz. U. z 1997 r.
cena
0 – 2 000 100
2 000 – 5 000 200/300
5 000 – 10 000 500
10 000 – 20 000 1 000
20 000 – 50 000 2 000/3 000
50 000 – 100 000 5 000
ponad 100 000 10 000
Regulamin aukcji
1. Oferta aukcyjna--
2. Dane osobowe
5. Licytacje telefoniczne
6. Przebieg aukcji
8. Estymacja
punkt 9).
po cenie gwarancyjnej.
14. Odbiór obiektów
-kich kosztów przez Klienta.
15. Reklamacje
cena
0 – 2 000 100
2 000 – 5 000 200/300
5 000 – 10 000 500
10 000 – 20 000 1 000
20 000 – 50 000 2 000/3 000
50 000 – 100 000 5 000
ponad 100 000 10 000
Regulamin aukcji
2810
Aukcja Fotografi i2110
Aukcja Design
0909
1610
0710
2509
1809
0210
2310
Aukcja Młodej Sztuki
Kalendarium Aukcji
Aukcja Sztuki Współczesnej
Aukcja Młodej Sztuki
Aukcja Rzeźby
Aukcja Prac na Papierze
Aukcja Sztuki Dawnej
Aukcja Biżuterii
Dom Aukcyjny Desa Unicumul. Marszałkowska 34-50, Warszawatel. 22 584 95 34, www.desa.pl
Zlecenie licytacji lub licytacja telefoniczna to proste sposoby wzięcia udziału w aukcji, które nie skutkuje żadnymi dodatkowymi kosztami dla Nabywcy.
Zlecenie musi być dostarczone (osobiście, pocztą, faksem lub e-mailem) do siedziby Domu Aukcyjnego nie później niż
Zlecenie licytacjiAukcja młodej sztuki • 326AMS035 • 10 lipca 2014 r.
J
Unicum nie ponosi odpowiedzialności4) Wyrażam zgodę Nie wyrażam zgody
5) Wyrażam zgodę Nie wyrażam zgody
elektroniczną informacji handlowych, przez Desa Unicum oraz podmioty powiązane
6) zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest Desa
prawo do ich poprawienia,
ustaw.
pełnych danych osobowych oraz o dokument potwierdzający tożsamość osoby rejestrowanej (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy; w przypadku zleceń przesyłanych emailem, pocztą lub faksem: w formie kserokopii lub skanu tego dokumentu).
oksiwzaN ęimI
Dowód osobisty seria i numer
Adres: Ulica
Nr domu
Miasto
Adres e-mail
XAF / nofeleT
NIP (dla firm)
Nr mieszkania Kod pocztowy –
Prosimy czytelnie wypełnić formularz, by uniknąć ewentualnych pomyłek
Nr kat. Autor, tytułMaksymalna oferowana kwota
(bez opłaty aukcyjnej) lub licytacja telefoniczna
Zlecenie licytacji z limitemPodanie przez Klienta limitu licytacji jest informacją ściśle poufną. Dom Aukcyjny będzie
nabycie obiektu za najniższą możliwą kwotę. Dom Aukcyjny nie przyjmuje zleceń
Dom Aukcyjny będzie reprezentował Klienta, którego zlecenie zostało złożone
TAK NIE
Zlecenie telefoniczne.
chwilę przed rozpoczęciem licytacji wybranych obiektów. Dom Aukcyjny nie ponosi
Numer telefonu do licytacji
Należność za zakupiony obiekt
Wpłacę na konto bankowe Bank PKO BP SA 88 1020 1042 0000 8102 0271 6405
Wpłacę w kasie firmy (poniedziałek-piątek w godz. 11–19)
Faktura. Proszę o przekazanie informacji zawartych w transakcjach:
Telefonicznie faksem listownie e-mailem Proszę o wystawienie faktury VAT bez podpisu odbiorcy
data i podpis klienta składającego zlecenie data i podpis przyjmującego pracownika Desa Unicum
DESA UNICUM Sp. z o.o. Dom Aukcyjny, ul. Marszałkowska 34-50, 00-554 Warszawa, tel. (22) 584 95 32, fax (22) 584 95 26, e-mail: [email protected]: 525-00-04-496 REGON: 012669260 Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy KRS 0000090241, o kapitale zakładowym: 5.050.000,00 zł.
tel. (22) 584 95 32, e-mail: [email protected]
326AM
S035
do
M A
Ukc
yjn
y DESA
UN
ICU
Mw
Ar
SzA
wA
10 LIpcA
2014A
Ukc
jA M
łod
ej SzT
UkI
cen
a 19
zł (
z 5%
VAT
)